Srebrna skarbonka z grawerem na pamiątkę komunijną

Jako gość zaproszony na uroczystość komunijną stoisz przed ważnym wyborem odpowiedniego upominku. Tradycyjnie, rodzina i bliscy chcą obdarować dziecko komunijne pamiątką, która podkreśli rangę tego wydarzenia. Właściwie dobrana pamiątka I Komunii Świętej będzie przez całe życie przypominać dniu przyjęcia tego sakramentu. Niektórzy goście rozważają wręczenie koperty z pieniędzmi – podarowana kwota ma być inwestycją w przyszłość dziecka. Wraz z rodzicami mogą przeznaczyć otrzymaną gotówkę na spełnienie marzeń – zakup roweru czy sprzętu elektronicznego czy pozostawić na późniejsze lata. Odpowiednie miejsce do gromadzenia oszczędności będzie zachęcać dziecko to odkładania na realizację większych marzeń. Srebrna skarbonka z grawerem będzie do tego celu idealna. W dzisiejszym wpisie pokażemy Ci srebrne skarbonki w najciekawszych kształtach, dedykowanie odpowiednio chłopcom, dziewczynkom oraz uniwersalne propozycje prezentowe.

Srebrna skarbonka z grawerem – świnka

srebrna skarbonka z grawerem na komunię w kształcie świnki
Srebrna skarbonka świnka

Pierwsze skojarzenie na słowo skarbonka? Oczywiście świnka skarbonka! Ten uroczy zwierzak będzie wiernie strzegł zgromadzonych oszczędności. Urocze uszy, nosek, nóżki – te detale w połączeniu ze srebrnym blaskiem dodają śwince eleganckiej prezencji. Zwierzak zajmie honorowe miejsce na półce, a dzięki dedykacji zamieszczonej za pomocą rylca diamentowego będzie wspaniałą pamiątką I Komunii Świętej.

grawer dedykacji na srebrnej skarbonce śwince
Grawer na powierzchni skarbonki

Krótki tekst zamieszczony przy otworze do wkładania pieniążków sprawi, że każde uzupełnienie świnki o kolejną, nawet najdrobniejszą kwotę będzie ogromną radością.

Skarbonka piłka nożna dla małego fana futbolu

piłka nożna srebrna skarbonka z grawerem
Srebrna skarbonka piłka nożna

Zainteresowania i pasje dziecka należy wspierać i wzmacniać! Dla małego fana futbolu wybierz skarbonkę w kształcie piłki nożnej. Wykonana z wysokiej jakości metalu i platerowana warstwą srebra prezentuje się wyjątkowo okazale pomimo niewielkich rozmiarów. Łaty na piłce mają różną fakturę – niektóre są gładkie i idealnie błyszczące, cześć jest matowa i posiada ciekawy wzór. Srebrna skarbonka z grawerem będzie przykuwać wzrok wszystkich, nie tylko miłośników piłki nożnej!

Skarbonka piłka – zatyczka do wyjmowania zawartości

Skarbonka posiada otwór do wkładania banknotów i monet ułożony w bocznej części. Od spodu znajduje się specjalny otwór, dzięki czemu można w dowolnym momencie wyciągnąć jej zawartość. Pamiątka I Komunii Świętej w tak niezwykłej formie będzie zachęcać młodego adepta do zaoszczędzenia i zainwestowania w niezbędny sprzęt sportowy, obóz piłkarski czy wyjazd na mecz ulubionej drużny. Idealny prezent na komunię dla chłopca!

Srebra skarbonka miś z sercem

prezent na komunię dla dziewczynki skarbonka platerowana srebrem
Srebrna skarbonka z grawerem dla dziewczynki

Jeśli zależy Ci na umieszczeniu na powierzchni skarbonki więcej niż tylko kilku krótkich słów, srebrna skarbonka w kształcie sześcianu będzie do tego celu idealna! Na jednej ze ścian skarbonki możemy wygrawerować aż 240 znaków. Możesz dzięki temu zawrzeć życzenia komunijne wraz z podpisem i datą uroczystości. Trwały napis będzie jeszcze przez wiele lat przypominał o uroczystości I Komunii Świętej. Ten model to idealny prezent na komunię dla dziewczynki.

srebrna skarbonka z grawerem dla dziewczynki na komunię
Grawer wykonany na srebrnej skarbonce

Boczną ścianę ozdabia płaskorzeźba – emblemat misia trzymającego serce. Urocza, delikatna, będzie wspaniałą dekoracją dziewczęcego pokoju. Dedykacja zostanie starannie wygrawerowana w naszej pracowni za pomocą diamentu. Trwały, nieścieralny napis będzie na powierzchni skarbonki z grawerem na zawsze.

Srebrne skarbonki są jednym z naszych najbardziej popularnych upominków. Zawarte są również w zestawach prezentowych na komunię, którym poświęciliśmy osobny wpis na blogu. Ich popularność z roku na rok rośnie, ale wiemy że każda z wielu wygrawerowanych przez nas skarbonek jest jedyna w swoim rodzaju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *