Drobne upominki na komunię z personalizacją

Szaleństwo zakupów komunijnych prezentów! W dzisiejszych czasach bardziej możemy złapać się na tym, że poszukujemy jak największego – i często jak najdroższego – prezentu komunijnego. Nie pozwól się zwariować i wybierz niewielki prezent z okazji Komunii Świętej. W dzisiejszym wpisze przedstawimy Ci nasze najciekawsze drobne upominki na Komunię z możliwością pełnej personalizacji. Są to przedmioty o może niewielki rozmiarach, ale ogromnym znaczeniu i przekazie. Znajdziesz tu pomysły zarówno na praktyczny prezent komunijny, jak również pamiątkowe przedmioty. Nadając im osobiste cechy możesz zamienić każdy z nich w pamiątkę, która przetrwa próbę czasu. 

Srebrny obrazek Świętej Rodziny z grawerem

drobne upominki na komunię obrazek srebrny Święta Rodzina
Srebrny obraz Świętej Rodziny na prezent

Niesamowicie elegancki i wymowny srebrny obrazek Świętej Rodziny na pewno znajdzie miejsce w sercu każdego dziecka. Tym bardziej, że taki kształt serca ma sam wizerunek. Czy może być piękniejszy prezent na komunię niż obrazek przedstawiający szczęśliwą, pełną ciepła i bezpieczeństwa rodzinę? Każdy z nas takiej przecież potrzebuje i o takiej właśnie marzy. Obrazek jest pięknie wykonany techniką laminowania srebra i pokryty warstwą ochronnego lakieru, który znakomicie odbija światło, co pozwala dostrzec misterność i artyzm wykonania przez włoskich projektantów.

grawer laserem wykonany na drewnianym rewersie obrazka
Grawer wykonany na odwrocie obrazka

Z tyłu obrazka możemy wygrawerować treść dedykacji, która na latach zapadnie w serca obdarowanych i nada wizerunkowi niepowtarzalnego, osobistego charakteru. Grawer posiada wieczystą gwarancję, a to daje pewność, że nasz prezent będzie trwał przy dziecku również wtedy , gdy w proch obrócą się inne, wymyślne prezenty z okazji komunii świętej. Srebrna obrazki na komunie to wybór idealny. Nie wahaj się bo to pamiątka I Komunii Świętej, która właśnie z tej niezwykłej okazji powinien znaleźć się w pokoju i sercu każdego dziecka.

Bambusowy pendrive z grawerem na pamiątkę Komunii

 

drobny prezent na komunię pendrive z imieniem dla dziewczynki
Bambusowy pendrive z grawerem imienia

 

Jeśli szukasz drobnego upominku na komunię świętą to trafiłeś pod właściwy adres. W czasach kiedy prześcigamy się w szokowaniu drogimi, czasem wręcz kompletnie nie przystającymi do charakteru uroczystości prezentami warto powiedzieć stop. Dzieciom możemy sprawić radość na wiele sposobów nie wydając na to fortuny. W ten trend wpisuje się nasza propozycja upominku z okazji I Komunii Świętej. Jest to drobny upominek, który może stać się dla dzieciaka nieodłącznym towarzyszem. To po prostu pendrive z grawerem, gadżet niezbędny dla każdego. Ten, który ci proponujemy to drobiazg niezwykły.

pendrive bambusowy z grawerem na praktyczny prezent na komunię
Grawerowany pendrive dla dziewczynki

Piękna, ekologiczna oprawa z bambusa i możliwość opatrzenia go grawerem z dedykacją życzeń nadają mu niepowtarzalnego charakteru, a pojemny dysk pomieści wszystkie potrzebne dane, zdjęcia i filmiki również te z przebiegu komunii. Świetny, niedrogi, a na dodatek praktyczny prezent na komunię. Pamiętaj, że drobne upominki na komunię wcale nie muszą być nudne!

Spersonalizowana Biblia dla najmłodszych – upominek  na I Komunię Świętą

drobne upominki na komunię biblia dla dzieci
Biblia dla dzieci w obwolucie na prezent komunijny

Poszukiwania idealnej pamiątki na komunię to czasami niesamowite wyzwanie. Epatowanie coraz bardziej wymyślnymi i drogimi prezentami zmęczyło już wielu z nas. Słusznie zresztą, bo przecież można sięgnąć po prezenty komunijne, które nigdy nie stracą na znaczeniu i wartości. Ale nie tej liczonej złotówkami, a tej najcenniejszej opartej na tradycyjnych, moralnych zasadach.

Nie ma co do tego wątpliwości, że takim właśnie idealnym prezentem bez względu na wszystko pozostanie Biblia na komunię. W naszej ofercie mamy tę świętą księgę w wersji przystosowanej do możliwości czytelniczych i intelektualnych najmłodszych adeptów jej poznawania. Chyba nie trzeba prawić komunałów, że to prezent ponadczasowy, wartościowy, niezbędny w każdym domu itd., itp. To wszystko wiemy. Zapominamy o jednym, że ONA staje się idealnym prezentem, kiedy potrafimy zasiąść nad nią z naszym dzieckiem.

Nasza jest tak solidna, że razem z dzieckiem możesz przeglądać ją codziennie bez obawy uszkodzenia. Jej wielkim atutem jest spersonalizowana okładka, która może stać się wstępem do samodzielnego odkrywania biblijnych tajemnic.

Okładka z personalizacją nadruku – tył

Elegancka, biała obwoluta przedstawia opromienione dziecięce dłonie złożone do modlitwy. Umieszczamy na niej imię dziecka, datę urodzin i twój podpis. To sprawia, że twój prezent nabiera nadzwyczajnego, osobistego charakteru, a dziecko chętniej po nią sięga. Spersonalizowana okładka sprawi, że ta biblia dla dziecka będzie wyjątkową pamiątką.

pamiątka komunii biblia dla dzieci z własną okładką
Biblia dla najmłodszych z dodatkową, spersonalizowaną okładką

Mamy nadzieję, że wyróżnione dziś drobne upominki na komunię zainspirowały Cię do trochę innego podejścia do tematu prezentów na taką okazję. Skup się na tym, by wybrany przez Ciebie prezent na komunię był jedyny w swoim rodzaju i miał właściwy przekaz. Biblie dla dzieci na prezentsrebrne obrazki na komunię podkreślą przede wszystkim podniosły i religijny aspekt tej uroczystości. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *