Eleganckie figurki Swarovski z grawerem na Komunię

Złote, eleganckie, o ogromnym znaczeniu – to wszystko łączy pozłacane figurki Swarovski, na których skupimy się w dzisiejszym wpisie. Jest to nasz kolejny pomysł na trochę mniej oczywisty prezent na komunię, który śmiało możesz podarować chłopcu lub dziewczynce. Pokażemy Ci trzy wybrane przez nas pozłacane figurki, które dodatkowo wzbogacone są kryształkami. W przypadku wszystkich proponujemy personalizację – grawer, który wykonamy bezpośrednio na powierzchni ozdoby lub wewnątrz opakowania prezentowego. Każda z naszych propozycji na prezent komunijny jest wyjątkowa, każdy więc znajdzie coś dla siebie.

Złoty krzyż – figurka Swarovski na pamiątkę komunijną

figurki swarovski krzyż z grawerem
Pozłacany krzyż z kamieniami Swarovski

Zestawienie otwiera pozłacana figurka, która jest najbardziej oczywistym wyborem na pamiątkę komunijną. Elegancki krzyż wykonany jest z metalu wysokiej jakości, który następnie został platerowany warstwą złota. Ozdobiony jest sześcioma kryształkami Swarovski. Unikalny szlif kryształków powoduje, że w niesamowity sposób odbijają światło, tworząc spektakularny widok.

krzyż swarovski z grawerem na podstawie
Grawer dedykacji wykonany na podstawie figurki

Na podstawie figurki wygrawerujemy krótką, imienną dedykację. Wybierając figurki Swarovski z personalizacją podarujesz dziecku przedmiot unikatowy, jedyny w swoim rodzaju.

Mądra sowa – figurki Swarovski z grawerem

pozłacane figurki swarovski sowa z zegarkiem
Figurka Swarovski sowa z zegarem

Sowa – symbol mądrości, dojrzałości, edukacji i rozwoju. To nasz kolejny pomysł na ciekawy prezent z okazji I Komunii Świętej dla chłopca lub dziewczynki. Oprócz funkcji dekoracyjnej, tak figurka Swarovski pełni również rolę czasomierza.

figurka sowa z kryształkami swarovski i grawerem
Dedykacja wygrawerowana na podstawie figurki

Na podstawie umieszczono zegar, dzięki czemu całość jest nie tylko ozdobna, ale również praktyczna. W przypadku tej pamiątki komunii grawer również wykonujemy bezpośrednio na jej podstawie. Ten subtelny, ale jednak niezwykle ważny szczegół doda jej unikatowości.

Figurka Swarovski kogut – symbol szczęścia

figurka swarovski kogut w drewnianym pudełku
Pozłacana figurka kogut w drewnianej szkatułce

Ostatnia propozycja na naszej liście to nietypowa figurka przedstawiająca koguta. Symbolizuje ona szczęście i dobrobyt. Proponowana przez nas figurka Swarovski pokryta jest warstwą złota, a sam ptak ozdobiony jest licznymi kryształkami. Ten drobny upominek na komunię to sposób na zaskoczenie wszystkich.

Tabliczka z grawerem dedykacji wewnątrz etui

W komplecie znajduje się drewniana szkatułka – etui, które pozwoli Ci wręczyć prezent komunijny w sposób wyjątkowy. Wieczko pudełka oraz tabliczkę wewnątrz etui ozdobimy grawerem dedykacji.

Mamy nadzieję, że dzisiejszy wpis pomoże Ci w wyborze właściwej pamiątki na komunię dla dziewczynki lub chłopca. Pamiętaj, że kluczem do sukcesu jest wybranie przedmiotu unikatowego, który najlepiej odda charakter dziecka, które chcesz obdarować. Nie musi to być pamiątka o charakterze religijnym, ważne by przekazywała odpowiednią wiadomość. Wybierając pozłacaną figurkę z kamieniami Swarovski podarujesz dziecku prezent trwały, piękny i symboliczny. Po więcej pomysłów na prezenty zapraszamy na stronę naszego sklepu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *