Srebrne obrazki na komunię z grawerem Twojej dedykacji

Czy może być piękniejsza pamiątka I Komunii Świętej niż zjawiskowy, srebrny obrazek komunijny z grawerem? Jest to najbardziej klasyczna i przepełniona tradycją pamiątka dnia przyjęcia tego sakramentu. Obrazki mogą przedstawiać różnorodne postaci i sceny – często wybierane są obrazki srebrne na komunię z wizerunkiem modlącego się chłopca lub dziewczynki. Pamiątkowe, srebrne płaskorzeźby z Matką Boską z Dzieciątkiem lub obrazki Świętej Rodziny są również jak najbardziej odpowiednim prezentem na komunię. Wybierając ten idealny skup się nie tylko na odpowiednim wyglądzie obrazka ale również na tym, by grawer zamieszczony na jego odwrocie był wyjątkowy. Dziś pokażemy Ci nie tylko przepięknie, srebrne obrazki na komunię z grawerem ale również pomysły na ciekawie wygrawerowane życzenia.

Srebrny obrazek na pamiątkę I Komunii Świętej dla chłopca

srebrne obrazki na komunię z grawerem dedykacji
Obrazek na komunię dla chłopca

Naturalne drewno pomalowane na biały kolor to idealne dopełnienie przepięknego, srebrnego obrazka z wizerunkiem rozmodlonego chłopca. Owalny, harmonijny kształt w połączeniu z licznymi szczegółami na płaskorzeźbie nadaje mu ekskluzywnego, niepowtarzalnego charakteru. To nasza propozycja na prezent dla chłopca na komunię, który przetrwa wiele lat i będzie ciągle zachwycać swoim srebrnym blaskiem. Rewers obrazka posłuży za tło, na którym wygrawerujemy przepiękną dedykację.

grawerowane życzenia na komunię na obrazku
Grawer komunijnych życzeń na rewersie obrazka

W kształt idealnie wkomponujemy nie tylko życzenia, ale również grafikę idealnie pasującą do okazji. Srebrny obrazek z grawerem wykonanym według jednego z naszych licznych wzorów będzie wspaniałą pamiątką I Komunii Świętej.

Idealna pamiątka komunijna dla dziewczynki

pamiątka komunii dla dziewczynki posrebrzany obrazek z grawerem
Pamiątka I Komunii Św. dla dziewczynki – posrebrzany obrazek

U nas znajdziesz oczywiście również taki obrazek na prezent komunijny dla dziewczynki. Równie staranne wykonanie, z wykorzystaniem materiałów o ponadprzeciętnej jakości zachwyci obdarowaną dziewczynkę jak również jej rodziców. Z dumą umieszczą ten obrazek u niej w pokoju lub w salonie – tak, by każdy mógł go widzieć. Prostokątny obrazek również posiada podstawę wykonaną z drewna pomalowanego białą emalią. Srebrne obrazki na komunię z grawerem zachwycają swoim przepięknym blaskiem przez lata.

grawerowane życzenia na komunię dla dziewczynki na obrazku
Wygrawerowana dedykacja na odwrocie obrazka

Krótka dedykacja wygrawerowana na odwrocie obrazka z delikatnym zdobieniem i ozdobną czcionką na pewno przyciągnie wzrok.

Srebrny obrazek Anioł Stróż w szkle

srebrne obrazki na komunię z grawerem anioł stróż w szkle
Srebrny obrazek z Aniołem Stróżem w szkle na pamiątkę komunijną

 

Ta propozycja to odejście od tradycyjnej, drewnianej oprawy obrazka. Srebrna płaskorzeźba z wizerunkiem anioła stróża czuwającego na dzieckiem otoczona jest szklaną ramą. Delikatne zdobienia harmonijnie współgrają z subtelnym grawerem, który wykonamy na Twoje zamówienie. Srebrny obrazek z aniołem stróżem będzie nieustannie przypominał o opiece, którą nas otaczają nasi aniołowie. Przepiękna pamiątka I komunii Świętej!

grawer dedykacji na pamiątce komunijnej
Krótka dedykacja wygrawerowana na szklanej powierzchni

Posrebrzany obraz Matki Boskiej z Dzieciątkiem

srebrny obraz matka boska z dzieciątkiem i grawerem na komunię
Obrazek Matka Boska z Dzieciątkiem w drewnie

 

Srebrne obrazki na komunię wcale nie muszą przedstawiać jedynie dzieci czy aniołów. Płaskorzeźba Matki Boskiej z Dzieciątkiem wykonana techniką laminowania srebrem przepiękne odbija światło, a jej wielowymiarowy blask wprawia w zachwyt. Scena przedstawiająca Matkę ze swoimi Dzieckiem przepełniona jest poczuciem bezwarunkowej miłości i bezpieczeństwa. Obrazek z Matką Boską będzie przypomniał więc o matczynej miłości, którą otacza nas Maryja.

grawer na drewnianym podkładzie srebrnego obrazka
Wygrawerowana dedykacja na rewersie obrazka

Produkty włoskiego projektanta – posrebrzane obrazki od wielu lat cieszą się niesamowitą popularnością w okresie komunijnego, prezentowego szaleństwa. Decyduje o tym przede wszystkim trwałość takiej pamiątki – zastosowana technika laminowania srebrem gwarantuje nienaganny wygląd obrazków przez wiele, wiele lat. Dodatkowe zabezpieczenie w postaci warstwy lakieru nie tylko chroni płaskorzeźbę, ale także gwarantuje wspaniały blask.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *