Zestaw prezentowy na Komunię z personalizacją

Pierwsza Komunia Święta to jedna z najważniejsza z uroczystości w życiu każdego młodego człowieka. Jeśli właśnie zostałeś zaproszony na komunijne uroczystości, musisz zadbać o odpowiedni upominek. Zaangażowanie wymagane jest nie tylko od rodziców dziecka, ale również i od gości. Pokaż dziecku, że starałeś się wybrać pamiątkę, która będzie pasować do jego charakteru i zainteresowań. Podstawą udanego prezentu na komunię jest jego sakralny charakter i oczywiście personalizacja. Najlepiej sprawdzają się te przedmioty, które pozwolą dziecku na duchowy rozwój oraz będą sentymentalną pamiątką. Możesz połączyć obie cechy. W jaki sposób? Z różnych ciekawych przedmiotów stworzyliśmy zestawy upominkowe, które sprawdzą się doskonale jako prezent na komunię. Możesz wybierać spośród zestawów z zegarkiem, aż po te ze srebrnymi obrazami- ostateczna decyzja należy do Ciebie. Przygotowaliśmy krótką listę kilku kompletów, które, według nas, są najciekawszym rozwiązaniem. Poniżej przedstawiamy nasze pomysły na idealny zestaw prezentowy na Komunię z personalizacją.

Zestaw prezentowy na komunię z długopisem Parker

Zestaw prezentowy na komunię w drewnianej skrzynce z grawerem
Zestaw upominkowy z długopisem Parker i srebrnym obrazkiem

Ten zestaw prezentowy na Komunię łączy w sobie katolickie symbole wraz z funkcjonalnością. Znajduje się w nim zjawiskowy obraz platerowany srebrem. Wizerunek Hostii podkreśla jego przeznaczenie. Srebro pokryte zostało dodatkową warstwą lakieru, a co za tym idzie, upominek staje się niemal niezniszczalny. Znajdziesz tam również elegancki długopis renomowanej marki Parker oraz kartkę z życzeniami. Spersonalizujemy nie tylko opakowanie na prezent komunijny, ale również długopis. Markowy długopis z grawerem będzie idealną pamiątka, łączącą w sobie funkcjonalność i pamiątkowy charakter.

Zestaw pamiątek komunijnych z personalizacją

Wszystkie przedmioty umieszczone zostaną w drewnianej skrzyni. Na jej wieku znajdziesz grawer, który w piękny sposób będzie przypominał dla kogo przeznaczona jest ta pamiątka I Komunii Świętej.

Białe pudełko na prezent komunijny z grawerem

Taki upominek możesz śmiało wybrać zarówno jako prezent komunijny dla chłopca, jak i dziewczynki. Uniwersalny charakter pamiątek przełamie personalizowany grawer na wieczku pudełka. Całość jest niezwykle klasyczna, prezentuje się elegancko i stanowi pamiątkę o ponadczasowym charakterze.

Zestaw upominkowy z Biblią i zegarkiem

Zegarek na komunię i biblia dla dzieci w drewnianej szkatułce
Zestaw prezentowy na komunię dla dziewczynki

Kolejny polecany przez nas zestaw doskonale sprawdzi się jako prezent na komunię dla dziewczynki. W jego skład wchodzi ekskluzywny biało- złoty zegarek marki TIMEX oraz tradycyjna Biblia dla najmłodszych. Biblia pomoże na jeszcze głębsze zapoznanie się z historią Jezusa. Zegarek natomiast będzie prezentował się niebywale szykownie na każdej małej rączce.

Biały zegarek na rękę dla dziewczynki

Zegarek na rękę dla dziewczynki  to jeden z najbardziej klasycznych pamiątek, dzięki czemu obdarowując nimi dziecko, zachowujesz wieloletnie tradycje.

Biblia w obrazkach dla najmłodszych

To samo można powiedzieć o Biblii na komunię – jest to jeden z upominków najczęściej wybieranych przez rodziców chrzestnych czy dziadków. Wszystko umieścimy w białej skrzynce na prezent. Na jej wieku możesz dostrzec grawer życzeń i dedykacji. Taki zestaw prezentów na komunię będzie bez wątpienia najbardziej oryginalną komunijną niespodzianką.

Klasyczne pamiątki I Komunii Świętej w białej skrzynce

Zestaw prezentowy na komunię z personalizowanym grawerem
Biblia w obrazkach i srebrny obrazek w szkatułce

Ostatni z kompletów będzie fenomenalny jako prezent na komunię dla chłopca. Znajdziesz tutaj piękną obrazkową biblię w obrazkach oraz srebrny obrazek na komunię.

Srebrny obrazek na komunię

Kielich i winogrona zamieszczone na obrazie podkreślają uroczysty charakter produktu. Elegancka kartka komunijna w połączeniu z wcześniej wspomnianymi produktami będzie doskonałym dopełnieniem zestawu. Grawer zamieszczony na wieku skrzyni przypomni chłopcu od kogo dostał tak wyszukany zestaw prezentowy.

Sekretem doskonałego prezentu są dobrze skomponowane elementy tworzące spójną całość. Dzięki odpowiedniej selekcji udało nam się stworzyć zestawy idealne na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Dlatego nie zastanawiaj się długo nad wyborem, i skorzystaj z naszych propozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *