Prezent na komunię dla dziewczynki

Pierwsza Komunia Święta to emocjonujące przeżycie zarówno dla dzieci przystępujących do tego sakramentu, jak również jego rodziny i bliskich. Zaproszeni goście poszukują idealnej pamiątki na komunię, która przez lata będzie przypominać o tym wydarzeniu. Prezent ma zadanie przywoływać radość towarzyszącą temu dniu, przyjęte wartości i złożone przysięgi. Dziś odpowiemy Ci na pytanie – jaki prezent na komunię dla dziewczynki będzie idealnie spełniał wszystkie te oczekiwania. Skupimy się na przedmiotach o pamiątkowym charakterze, ale przedstawimy Ci również pomysł na praktyczny prezent na komunię – taki, który będzie służył dziewczynce każdego dnia.

Na czym skupiliśmy się, wybierając pamiątki do dzisiejszego zestawienia? Trwałość – to oczywista cecha, którą powinna posiadać każdy przedmiot spełniający tak istotną rolę. Szlachetne materiały wykorzystane do jego wytworzenia to kolejny nasz wymóg. Ostatnią, ale chyba najważniejszą cechą jest klasyczne, ale dziewczęce piękno, delikatność, harmonijność. Dziewczynki od najmłodszych lat mają niezwykłe wyczucie i oko do przedmiotów błyszczących, ciekawych i kolorowych. Wszystkie wybrane przez nas prezenty komunijne dla dziewczynki na pewno jeszcze przez wiele lat będą wzbudzać w niej zachwyt, przywoływać wspomnienia z dnia przyjęcia tego sakramentu i przypomną oczywiście o Tobie – darczyńcy tego prezentu.

Medalik z Matką Boską – klasyczny prezent na komunię dla dziewczynki

złoty komplet łańcuszek i medalik na prezent na komunię dla dziewczynki
Medalik z Matką Boską i grawerem

Nasz numer jeden na liście, największy klasyk i tradycja zamknięta w eleganckim, białym pudelku. Przepiękny, wykonany z zachwycającą starannością komplet – medalik z Matką Boską i komplementarnym łańcuszkiem. Wydawać by się mogło, że w temacie złotej biżuterii dla dzieci nie można wymyślić już niczego nowego. My co roku do naszej oferty wprowadzamy nowe modele, zaskakujące swoim kształtem ale będące jednocześnie tradycyjną pamiątką komunijną.

Model, który wybraliśmy przedstawia wizerunek Matki Boskiej na tle kropki z ażurowym wycięciem. Złoty medalik łączy w sobie elementy błyszczące i matowe – ta niesamowita kompozycja i połączenie materiałów przyciągnie wzrok wszystkich. Dopełnieniem zawieszki stanowi złoty łańcuszek o misternym splocie singapore. Gęsto łączone ogniwa tworzą kształt helisy, a jej poszczególne części układają się pod różnymi kątami odbijając światło na tysiąc różnych sposobów.

Srebrny obraz Świętej Rodziny z wygrawerowaną dedykacją

obraz świętej rodziny srebrny prezent na komunię dla dziewczynki
Srebrny obraz Świętej Rodziny z grawerem

Srebro to kolejny, szlachetny kruszec, utożsamiany z elegancją i ponadczasowym pięknem. Srebrny obraz Świętej Rodziny to nasz kolejny wybór i propozycja na przepiękny prezent na komunię dla dziewczynki. Wizerunek Świętej Rodziny wpisany jest w delikatny kształt serca, a złote detale dodają mu wyrazistości i niesamowitego charakteru. Przepiękna płaskorzeźba jest starannie wykonana z wysokogatunkowego metalu, którego cała powierzchnia pokryta jest warstwą srebra. Srebrne obrazki z grawerem są chętnie wybierane na upominek od najbliższej rodziny – chrzestnych czy dziadków.

Przedstawiona na niej scena wzbudza poczucie bezpieczeństwa, i tego, że ktoś się nami opiekuje i nad nami czuwa. Rewers obrazka wykonany jest z wysokiej jakości drewna, które posłuży nam za tło do naniesienia graweru z komunijną dedykacją.

Komplet Parker – długopis i pióro z grawerem

prezent na komunię dla dziewczynki pióro i długopis Parker
Długopis i pióro Parker z grawerem dla dziewczynki

Zestaw piśmienniczy renomowanej marki Parker to nasz ostatni pomysł na wyjątkowy prezent na komunię dla dziewczynki. Jest znakomitym połączeniem funkcjonalności i pamiątkowego charakteru. Długopis i pióro z grawerem na pewno zapiszą się w jej pamięci na długie lata! Modele pochodzą z linii Sonnet GT – ekskluzywnej kolekcji odznaczającą się najwyższą precyzją wykonania. Wykończenia i detale pokryte są warstwą 23-karatowego złota. Korpus długopisu i pióra to wysokogatunkowy metal, szczotkowany i polerowany do momentu uzyskania atłasowej powierzchni.

Instrumenty będą służyć dziewczynce przez wiele, wiele lat. Na powierzchni długopisu oraz pióra zamieścimy pamiątkowy grawer. Może to być imię i nazwisko właścicielki, wybrana data lub dowolna, krótka dedykacja. Pióro i długopis Parker zostaną zapakowane w eleganckie, firmowe etui. Wewnątrz zamieścimy pamiątkową tabliczkę z grawerem komunijnej dedykacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *