Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł
Kategorie prezentów

Złoty łańcuszek na komunię

Nowości w Złoty łańcuszek na komunię

Złoty łańcuszek w pudełku na komunię 50 cm pr. 585 - Złocisty Singapur
Złoty łańcuszek 45 cm pr. 585 z dedykacją na komunię - Złocisty Figaro
Złoty łańcuszek na komunię 50 cm w pudełku pr. 585 - Złocista Brilantana
Łańcuszek pozłacany 50 cm pr. 925 na pamiątkę komunii - Złocone Kuleczki
Łańcuszek pozłacany 45 cm pr. 925 na pamiątkę komunii - Złocony Ankier
Złoty łańcuszek w pudełku na komunię 50 cm pr. 585 - Złoty Singapur

Złoty łańcuszek na komunię

Złote łańcuszki to klasyczne wyroby sztuki jubilerskiej. Od zarania dziejów, kiedy ludzkość opanowała sztukę wytapiania złota, łańcuchy i łańcuszki ze złota stały się ulubioną formą złotej biżuterii dla kobiet i mężczyzn. Były też odwiecznymi symbolami władzy, powodzenia i statusu materialnego. Trzeba też przyznać, że wiele z nich to niedościgłe arcydzieła sztuki złotniczej, które do dzisiaj inspirują projektantów i w różnych wariantach powielane są w tysiącach egzemplarzy. Jako, że świetnie prezentują się zarówno pojedynczo, jak i w komplecie z zawieszkami i medalikami, dzisiaj stanowią jedną z najważniejszych pozycji na liście prezentów wybieranych na różne okazje. Nic więc dziwnego, że są jedną z najbardziej popularnych pamiątek pierwszej komunii świętej. Łańcuszek komunijny to klasyka i prezent, który wraz z medalikiem zawiśnie na piersi każdego dziecka w tym uroczystym dla niego dniu. Często zadajecie nam pytanie Jaki łańcuszek na komunię?, a my wraz z wami staramy się znaleźć właściwą odpowiedź na to pytanie. W dziedzinie pamiątek na komunię mamy ogromne doświadczenie, które zmusza nas do jedynej właściwej odpowiedzi. Idealny prezent na komunię to złoty łańcuszek z grawerem.

Łańcuszek na komunię

Wspólnie ustaliliśmy, że łańcuszek na pierwszą komunię powinien być złoty i z grawerem. To właśnie grawer, a musicie wiedzieć, że potrafimy perfekcyjnym grawerem lub nadrukiem spersonalizować najmniejszy nawet drobiazg, sprawi, że grawer waszej dedykacji zdecyduje o jego wartości i urodzie. Każdy łańcuszek na komunię dla chłopca i każdy łańcuszek dla dziewczynki na komunię otrzymasz zapakowany w gustowne i eleganckie etui wykonane ze skóry ekologicznej w białym bądź brązowym kolorze. Wewnątrz umieścimy stylową tabliczkę w złotym kolorze z grawerem waszej dedykacji. Macie do dyspozycji gotowe wzory do personalizacji, które idealnie wpasują się w charakter uroczystości komunii. Możecie również dowolnie zmodyfikować treść i wygląd wygrawerowanego tekstu. Pamiętajcie, że wasze życzenia i dedykacje to również ważne, a czasami nawet najważniejsze pamiątki komunijne.

Łańcuszek na komunię dla dziewczynki

Złoty łańcuszek dla dziewczynki na komunię na upominki proponujemy te o delikatnym splocie, które z dołączonym, subtelnym medalikiem w kształcie serca lub z wizerunkiem Matki Boskiej. Są one symbolami tej jakże ważnej uroczystości, a jednocześnie mogą się wspaniale prezentować na dziewczęcej szyi. Łańcuszek na komunię dla dziewczynki wraz z medalikiem umieścimy w etui i opatrzymy grawerem personalizacji, a tak skomponowana pamiątka komunijna będzie piękny i gotowy do wręczenia przed wyjściem dziewczynki do kościoła.

Łańcuszek dla chłopca na komunię

Złoty łańcuszek dla chłopca na komunię również wydaje się idealnym rozwiązaniem. Tutaj proponujemy te o typowo męskim splocie typu pancerka, a do kompletu złoty, prosty krzyżyk. To nasza odpowiedź na częste pytanie Jaki łańcuszek na komunię dla chłopca? Ten komplet również spersonalizujemy perfekcyjnym grawerem i po zapakowaniu w gustowne etui otrzymacie wyjątkową pamiątkę pierwszej komunii, którą z satysfakcją wręczycie swojemu chrześnikowi.

Loading...
Ładowanie ...