Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł
Kategorie prezentów

Pamiątka komunijna dla dziewczynki

Nowości w Pamiątka komunijna dla dziewczynki

Srebrny medalik z grawerem pr. 925 dla dziewczynki - Ręce do modlitwy
Skarbonka z nadrukiem dla dziewczynki na komunię - Otwarte serce
Skarbonka z grawerem dla dziewczynki na komunię - Kareta
Srebrny medalik z grawerem pr. 925 dla dziewczynki - Matko nasza
Statuetka szklana z dedykacją dla dziewczynki - Litania
Biblia z nadrukiem dla dziewczynki na komunię - Komunia

Pamiątka komunijna dla dziewczynki

Pamiątka Komunijna dla dziewczynki

Co na prezent jako Pamiątka Pierwszej Komunii dla dziewczynki sprawdzi się najlepiej? W szale komunijnych wydatków, należy pamiętać o tym, aby prezent dla dziecka był przede wszystkim osobisty. Na pewno nieprawdą jest stwierdzenie, że im prezent jest droższy, tym lepszy. Jeżeli założony budżet na to pozwala to pamiątka na komunię dla dziewczynki może drogocenna. Najważniejsze jednak, aby upominek przywoływał wspomnienia - po pierwsze związane ceremonią przyjęcia Pierwszej Komunii, a po drugie przypominał dziecku o osobach, które towarzyszyły mu w tym dniu. Nasze prezenty spełniają tę istotną funkcję. Oferujemy starannie wyselekcjonowane pamiątki komunijne, charakteryzujące się wysoką jakością oraz pełną personalizacją.

Pamiątka Komunii Świętej dla dziewczynki - siła personalizacji

Dlaczego proponowane przez nas pamiątki komunii świętej dla dziewczynki spełniają najważniejsze funkcje? Wszystko dzięki możliwości spersonalizowania prezentów. W praktyce oznacza to, że na każdym produkcie zamieścimy osobisty grawer, nadruk bądź haft. Metodę personalizacji dobieramy odpowiednio do rodzaju produktu. Na złotych i srebrnych medalikach zamieścimy grawer wykonany metodą diamentową. Taki sposób gwarantuje dokładne wyrycie tekstu na odwrocie medalika. Z kolei na drewnianych elementach stosujemy metodę grawerowania laserowego, bądź nanosimy na nie kolorowy nadruk. Odpowiednio dobrana personalizacja, sprawia że pamiątka komunijna dla dziewczynki zyskuje na wartości sentymentalnej, a dziecko chętniej powraca do tego upominku. Do personalizowania prezentów używamy nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu pamiątki komunijne dla dziewczynki będą jej towarzyszyć przez długie lata.

Pamiątka na komunię dla dziewczynki

Nasz asortyment jest bogaty w wiele komunijnych pamiątek dostosowanych typowo dla dziewczynki. Szczególną uwagę zwracamy na popularne pozłacane figurki z kryształkami typu Swarovski. Przykładem zachwycającej pamiątki jest figurka w kształcie kwiatuszka z zakończeniem w kształcie serduszka i czerwonym kryształem w centrum. Wyjątkowa Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dla dziewczynki trafi w Twoje ręce w welurowym pudełeczku, wewnątrz którego będzie przymocowana tabliczka z dowolna dedykacją. Taki upominek w wersji gotowej do wręczenia uszczęśliwi każdą małą księżniczkę. W ofercie posiadamy również bardzo piękne damskie zegarki, dostosowane do wymagań dziewczynek. Posiadamy zegarki ze skórzanym delikatnym paskiem i elegancką tarczą, a także takie z pozłacanym paskiem. Wszystkie łączy personalizacja pod postacią graweru. Klasyczna pamiątka komunijna dla dziewczynki w odświeżonym wydaniu. Popularnością wśród prezentów komunijnych cieszą się również pozłacane pozytywki. Polecamy piękne nakręcane pozytywki, zawierające kryształki typu Swarovki. Magiczną pamiątką i ozdobą pokoju będzie pozłacany elf, a wyobraźnię dziewczynki z pewnością pobudzi również pozytywka w kształcie baletnicy. Innego typu pamiątka na komunię dla dziewczynki, która sprawdzi się jako uzupełnienie prezentu to bambusowy pendrive z grawerem wzoru oraz imienia dziecka. Pamiątka komunijna będzie idealnym miejscem na przechowywanie komunijnych zdjęć w wersji elektronicznej.

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dla dziewczynki

Oferta sklepu jest obfita również w bardziej tradycyjne pamiątki pierwszej komunii dla dziewczynki okraszone motywem religijnym. Starannie wykonane, pochodzące od włoskiego producenta srebrne obrazki ozdobią pokój dziecka i będą przypominać o ważnej uroczystości. Dostępne obrazki przedstawiają postacie Jezusa, Świętej Rodziny, dzieci komunijnych czy najważniejszych symboli, związanych z uroczystością Pierwszej Komunii. Na odwrocie obrazka - na jego drewnianej części zamieścimy grawer ze wskazaną przez Ciebie dedykacją. Tekst naniesiemy metodą grawerowania laserowego. Taką samą technikę zastosujemy przy tworzeniu drewnianego certyfikatu z grawerem, który sprawdzi się jako pamiątka komunii świętej dla dziewczynki. Drewniany podkład można postawić na półce dzięki mosiężnemu stojaczkowi w zestawie, bądź zawiesić na ścianie. Wygrawerowany tekst zostanie pozłocony, a uzupełni go posrebrzany emblemat. Niezwykłym prezentem, który ułatwi zebranie najważniejszych wspomnień z dnia Pierwszej Komunii w jednym miejscu będzie skórzany album. Klasyczna pamiątka komunijna dla dziewczynki, ale w nowoczesnym wydaniu. Wszystko dzięki spersonalizowanej okładce, w formie kolorowego nadruku. Piękny wzór z religijnym motywem ozdobi zewnętrzną część albumu. Nieodłącznym elementem wzoru będzie imię i nazwisko dziecka, data uroczystości oraz wskazany przez Ciebie podpis. Upominkiem komunijnym spersonalizowanym w ten sam sposób jest także ilustrowana biblia. Przystępna treść, dużo ilustracji i własne imię na okładce - to sprawi, że dziecko chętniej sięgnie po lekturę biblijnych wydarzeń. Posiadamy różne wersje tego upominku - polecamy zakup biblii w drewnianej szkatułce, na wieczku której również znajdzie się dedykacja w kolorze. Biblia dla dzieci to nie tylko Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dla dziewczynki, ale również bardzo praktyczny prezent.

Loading...
Ładowanie ...