Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł
Złota biżuteria na komunię na prezent

Złota biżuteria na komunię na prezent

Nowości w Złota biżuteria na komunię na prezent

Złoty wisiorek serce pr. 585 dla dziewczynki - Oblicze wiary
Złoty aniołek z cyrkoniami pr.585 dla dziewczynki - Boży plan
Złoty medalik z Matką Boską w etui z dedykacją na komunię - Serce Maryi
Złoty medalik pr. 585 Matka Boska Cudowna na komunię - Miłosierdzie
Złoty medalik pr. 585 papirus z grawerem na komunię - Fundament wiary
Złoty medalik z Matką Boską w etui z dedykacją na komunię - Światło nadziei

Złota biżuteria na komunię na prezent

Złota biżuteria od lat cieszy się niesłabnącą popularnością jako prezent na I Komunię Świętą. W naszej ofercie znajdziesz medaliki, bransoletki i kolczyki, do których dołączamy grawer Twojego dowolnego tekstu i dedykacji, dzięki czemu masz możliwość wręczenia podarunku jedynego w swoim rodzaju.

Złota biżuteria na komunię

Od kilku już lat, w kwietniu, gdy zbliża się okres komunii rozpoczyna się ogólnonarodowa debata połączona z krytyką i biadoleniem nad formułą i całą otoczką towarzyszącą tej jakże ważnej dla dzieci uroczystości. Wariactwo, szaleństwo, Bizancjum, postaw się, a zastaw się...No i niestety jest w tym sporo racji. To jednak przecież my sami, przez nikogo nie zmuszani stworzyliśmy komunijną modę, prezentowe trendy i wielkie party w najlepszych lokalach. Jeśli trafiliście do nas to znak, że szukacie pomysłu na wyjątkowe pamiątki komunijne, które trafią w gusta wasze i dzieci, które pragniecie obdarować. Musicie wiedzieć, że jesteśmy zwolennikami tradycyjnego podejścia do uroczystości pierwszej komunii świętej, ale postaramy się wam pomóc w takim doborze komunijnych prezentów, aby nie nadwyrężając zbytnio kieszeni okazały się wyjątkową i ponadczasową pamiątka sakramentu Eucharystii. Sprawdzona, polecana przez nas pamiątka komunijna to na pewno złota biżuteria komunijna. Dysponujemy dla was różnorodną i bogatą ofertą biżuterii złotej na komunię, a ponad to posiadamy narzędzia i umiejętności , dzięki którym w pełni ją dla was spersonalizujemy, tak, by grawer waszych życzeń i dedykacji zmienił ją w wyjątkowe, komunijne prezenty. Wybierz zatem dla dziecka wspaniałe pamiątki komunijne

Złota biżuteria z grawerem

Jeśli chcemy szczególnie docenić wagę uroczystości to biżuteria złota z grawerem wydaje się być idealnym prezentem na taką okazję. Szczególnie w sytuacji, kiedy chcemy obdarować kobietę lub dziewczynkę. Stąd wielka, ale w pełni zasłużona kariera złotej biżuterii dla dziewczynki na liście ulubionych komunijnych prezentów. Bo to przecież głównie z myślą o paniach powstały niezliczone wzory naszyjników, łańcuszków, bransolet i kolczyków. Trudno również nie wspomnieć o zawieszkach i medalikach. Wszystkie te złote precjoza możemy spersonalizować doskonałej jakości grawerem, zapakować w eleganckie i gustowne pudełko, a przez to zamienić je w wyjątkowe i niepowtarzalne spersonalizowane prezenty. Zaufajcie nam, złota biżuteria to od lat sprawdzony, cieszący się niesłabnąca popularnością pomysł na pamiątkę komunijną.

Złota biżuteria dla dzieci

Biżuteria złota dla dzieci tak naprawdę niewiele różni się od tej zaprojektowanej dla dorosłych. Oczywiście na szyi dziecka duży, ciężki łańcuch wyglądałby co najmniej niestosownie. podobnie ma się z każdym innym modelem biżuterii, szczególnie złotej. Polecamy delikatne, wykwintne wzory, które dzięki precyzji wykonania i pełnego artyzmu projektowi prezentują się z dyskretna elegancja. Jest to szczególnie istotne przy doborze precjozów na tak ważną ze względów religijnych uroczystość jaką jest komunia święta. Pamiątki komunijne ze złota powinny być tylko dodatkiem i to najlepiej robiącym skromne wrażenie, absolutnie nie powinny epatować wagą i wielkością, bo delikatnie mówiąc nie jest to w najlepszym tonie. Najlepiej w tym wypadku postawić na komplety ze złota, gdzie połączenie delikatnego łańcuszka z medalikiem oraz uroczych kolczyków i bransoletki wcale nie musi ostentacyjne rzucać się w oczy, a stworzy wspaniałą komunijną pamiątkę.

Złota biżuteria na prezent

Z pełnym przekonaniem polecamy wam komplety ze złota na komunię. Nasza oferta zawiera wszystko co będzie wam potrzebne, aby je odpowiednio dobrać. Piękne łańcuszki, medaliki i krzyżyki. Dla chłopców i dziewczynek. Biżuteria złota dla dziewczynki to dodatkowo mnóstwo eleganckich, skromnych i pełnych uroku wzorów kolczyków, bransoletek, łańcuszków i zawieszek. Każdy wybrany przez was wzór lub komplet umieścimy w gustownym opakowaniu, opatrzymy grawerem dedykacji i sprawimy, że powstanie piękna złota biżuteria z dedykacją na zamówienie, która spełni wszystkie warunki idealnej, komunijnej pamiątki, jaką wręczycie na prezent w tym niezwykłym dniu.

Loading...
Ładowanie ...