Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł
Kategorie prezentów

Złoty łańcuszek z medalikiem na komunię

Nowości w Złoty łańcuszek z medalikiem na komunię

Złoty wisiorek serce pr. 585 dla dziewczynki - Oblicze wiary
Złoty aniołek z cyrkoniami pr.585 dla dziewczynki - Boży plan
Złoty medalik z Matką Boską w etui z dedykacją na komunię - Serce Maryi
Złoty medalik pr. 585 Matka Boska Cudowna na komunię - Miłosierdzie
Złoty medalik pr. 585 papirus z grawerem na komunię - Fundament wiary
Złoty medalik z Matką Boską w etui z dedykacją na komunię - Światło nadziei

Złoty łańcuszek z medalikiem na komunię

Złoty łańcuszek z medalikiem

Podniosła uroczystość przystąpienia dzieci do sakramentu pierwszej komunii świętej sprawia, że rodzice i opiekunowie robią wszystko, aby nadać jej wyjątkową oprawę i stworzyć odpowiednią atmosferę. Pięknie przybrany kościół, uroczyste stroje, eleganckie fryzury. Czasami wydaje się, że pod wieloma względami organizatorzy przesadzają i zapominają, że tak naprawdę, to co najważniejsze w tym niezwykłym dniu, rodzi się w sercach i duszach ich dzieci...Żyjemy jednak w czasach, które zrodziły cały komunijny przemysł rządzący się własnymi prawami i zmiennymi modami. My jesteśmy zwolennikami kultywowania tradycji, a ta na pierwszym miejscu stawia duchowe, a nie materialne wartości. Pragniemy wam jednak pomóc w wyborze pamiątek na pierwszą komunię uwzględniając nowe trendy i dbając o zasobność waszych portfeli. Jednym z tradycyjnych upominków związanych z tym dniem jest medalik komunijny, który każde dziecko powinno założyć przed wyjściem do kościoła. Medalik na komunię to najczęściej prezent od chrzestnych, a zakładają go tak chłopcy, jak i dziewczynki. Zastanów się jak powinny wyglądać pamiątki komunijne? Często zadajecie sobie i nam pytanie jaki medalik na komunię dla chłopca?, bo z wyborem biżuterii na komunię dla dziewczynek nie macie żadnych problemów. Razem z wami postaramy się dobrać odpowiedni medalik z łańcuszkiem na komunię, który po umieszczeniu w eleganckim opakowaniu i spersonalizowaniu grawerem lub nadrukiem stanie się ponadczasową pamiątką pierwszej komunii dziecka.

Złoty łańcuszek z medalikiem na komunię

Rynek dewocjonalii oferuje setki wzorów medalików, z których większość stanowią medaliki komunijne. Różnią się wagą, wielkością i materiałem, z którego zostały wykonane. Są wzory wykonane z pełną prostotą i są takie bogato zdobione. Najczęściej i najchętniej wybierane są te z wizerunkiem madonny z dzieciątkiem oraz krzyżyki. W tym wypadku, przy wyborze medalików na komunię uważamy, że medaliki złote sprawdzają się najlepiej. Złoty medalik na komunię to optymalne rozwiązanie. Jest piękny, gustowny i elegancki, a jednocześnie daje gwarancję, że będzie dla dziecka pamiątką sakramentu komunii na całe życie. Musimy oczywiście pamiętać, że do medalika musimy dobrać odpowiedni łańcuszek. Dopiero wtedy złoty medalik z łańcuszkiem na komunię, w eleganckim pudełku z grawerem dedykacji będzie w pełni gotowym prezentem komunijnym.

Złoty łańcuszek z medalikiem dla dziewczynki

Medalik na komunię dla dziewczynki to stosunkowo łatwy wybór. Polecamy te z wizerunkiem madonny, lub niewielki krzyżyk zdobiony cyrkoniami. Do tego szeroki wybór łańcuszków, z których na pewno wybierzecie ten zgodny z waszym gustem. Złote medaliki na komunię dla dziewczynki to upominki, które podbiją serca i staną się cenną pamiątką tamtych wyjątkowych chwil. Zgodnie z wieloletnią tradycją, medaliki komunijne dla dziewczynki to właściwie obowiązkowy prezent w katalogu pamiątek pierwszej komunii świętej od rodziców chrzestnych.

Łańcuszek z medalikiem na komunię dla chłopca

Medalik komunijny dla chłopca to już trochę trudniejsza sprawa. Pytacie często „ medalik czy krzyżyk na komunię dla chłopca ?” Bogaci o doświadczenie w tej materii zazwyczaj polecamy krzyżyk jako medalik dla chłopca. Wspaniały symbol Eucharystii ujęty w prostą formę sprawia, że ten medalik na komunię dla chłopca jest dla nich cenną, pełna emocji i uczuć pamiątką, chętnie noszoną na sercu. Złoty medalik dla chłopca z łańcuszkiem i grawerem dedykacji, to również symboliczna i ponadczasowa pamiątka komunijna.

Loading...
Ładowanie ...