Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł
Kategorie prezentów

Bransoletka na komunię na prezent

Złota bransoletka na komunię

W ciągu paru ostatnich lat byliśmy naocznymi świadkami powstawania nowych prezentowych trendów na rynku spersonalizowanych prezentów. Wytyczano nowe kierunki, kreowano mody i popyt na przeróżne produkty. Jednym z najprostszych przykładów tego procesu jest zawrotna kariera złotej bransoletki dla dziecka, wręczanej z okazji chrztu czy też komunii świętej. Nie wiadomo kiedy, błyskawicznie, wraz ze wzrostem zamożności naszego społeczeństwa bransoletka złota na komunię stała się właściwie prezentowym standardem. To pamiątka komunijna wręczana przeważnie dziewczynkom, ale coraz częściej również chłopcom. Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prezentów na komunię, ale sami jesteśmy pod wrażeniem tempa, w jakim rośnie znaczenie bransoletki na ogromnym rynku, jaki stanowią pamiątki komunijne. Skąd ta popularność? Sami zadajemy sobie to pytanie i staramy się, aby w naszym sklepie można znaleźć odpowiedni wybór bransoletek, który spełni wszystkie wasze wymagania i oczekiwania. Dysponujemy doskonałym zapleczem, które umożliwia pełną personalizację złotej biżuterii przy pomocy najnowszych technik graweru. To ważne, bo właśnie bransoletka z grawerem na komunię bije ostatnio rekordy popularności.

Bransoletka na komunię

Nasi eksperci uważają, że kariera bransoletki jako prezentu na komunię ma swoje korzenie w wielowiekowej tradycji. Jako forma biżuterii była przecież popularna od zarania dziejów. Łatwa w wykonaniu, praktyczna w codziennym noszeniu. Używana zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. W wielu kulturach bransoletka używana była jako amulety chroniące przed złymi duchami lub dowody niezwykłych czynów i dokonań. Wydaje się, że obecność bransoletki wśród pamiątek komunii świętej bierze swój początek w starożytnym syryjskim sanktuarium maryjnym w Sydnaya. Tamtejsi mnisi od wieków rozdają pątnikom białe nitki, które zawiązuje się na przegubie ręki. Są znakiem opieki Madonny nad wiernymi. To chyba przekonywująca teoria, bo przecież wręczając oryginalny prezent na komunię mamy nadzieję, że stanie się on symbolem tego niezwykłego dnia, wypełnionego łaską uświęcającą, spływająca na każde przystępujące do Pierwszej Eucharystii dziecko. Chyba właśnie dlatego bransoletka to tak popularna i chętnie wręczana pamiątka komunijna od chrzestnej.

Złota bransoletka z grawerem

Jeśli zdecydowaliście, że wybierzecie na prezent komunijny dla dziecka bransoletkę, to koniecznie musi to być bransoletka z grawerem. Tak już jest, że to właśnie spersonalizowane prezenty nabierają niezwykłej mocy, którą przekazujemy wraz grawerem naszych życzeń i dedykacji. Doskonale sprawdzi się również złota bransoletka dla dziecka z imieniem, które starannie wygrawerujemy zgodnie z waszymi życzeniami. Wszystkie bransoletki umieszczamy w eleganckim i gustownym etui wraz z tabliczka z grawerem waszych dedykacji. To właśnie ona zadecyduje o tym, czy ta bransoletka stanie się dla dziecka cenną i ponadczasowa pamiątką komunii świętej.

Złota bransoletka dla dziewczynki na komunię

Bransoletka dla dziewczynki na komunię to obok łańcuszka z medalikiem tradycyjny upominek komunijny. Oczywiście to również musi być bransoletka z grawerem, często stanowiąca komplet ze złotym łańcuszkiem na komunię i kolczykami. Tak skomponowany zestaw staje się niezwykle efektownym i cennym prezentem na komunię. O prawdziwej wartości złotej bransoletki z grawerem na komunię wcale nie stanowi waga szlachetnego kruszcu. To wasze życzenia, szczere, z głębi serca, pełne troski o przyszłość przystępującego do sakramentu Eucharystii dziecka zadecydują o tym, czy złoto bransoletki zamieni się w symboliczną, białą nitkę...znak, że Madonna nieustannie czuwa...

Loading...
Ładowanie ...