Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł
Kategorie prezentów

Zestaw długopis i pióro na pamiątkę komunijną

Zestaw prezentowy na komunię

Szukacie prezentu na komunię, który łączyłby w sobie klasyczną elegancję z walorami praktycznymi, a przy tym nie powalającego ceną. Wiecie doskonale, że tradycyjna pamiątka pierwszej komunii musi mieć w sobie to coś, co sprawia, że nawet po latach przyciąga uwagę i budzi miłe wspomnienia u obdarowanego dziecka. Takie właśnie pamiątki komunijne dostawaliśmy przecież od naszych chrzestnych w niezbyt odległych, a jednocześnie tak dalekich czasach. Nie dajcie się zwariować, zawierzcie intuicji i sięgnijcie po stare, dobre pamiątki komunii świętej. Elegancki długopis czy dobre pióro to naprawdę tak mało? A co powiecie o pełnym zestawie? Oczywiście, zgodnie z obowiązującymi dzisiaj trendami, zestaw, a nawet każdy jego element poddamy pełnej personalizacji techniką graweru lub nadruku. Dysponujemy bogatą i atrakcyjną ofertą piór i długopisów na prezent. Takie zestawy komunijne piśmienne cieszą się obecnie wielką popularnością, a rekordy biją zestawy piśmiennicze z grawerem. Dajemy wam gwarancję, że każdy wybrany zestaw specjalnie dla was poddamy perfekcyjnej personalizacji, a następnie umieścimy w eleganckim i gustownym etui. W ten sposób, pod warunkiem, że odpowiednio dobierzecie słowa dedykacji, wspólnie skomponujemy idealną i wyjątkową pamiątkę komunii.

Zestaw pióro i długopis z grawerem

Możecie nam zaufać! W naszej ofercie posiadamy wyłącznie pióra i długopisy najlepszych światowych marek. Możecie wybierać pomiędzy zestawami Parkera z grawerem, a znakomitymi zestawami Waterman, również spersonalizowanych grawerem waszych życzeń. Bogactwo wyboru sprawia, że trudno podjąć decyzję - zestaw Waterman, a może zestaw Parker z grawerem? Tak naprawdę to wcale nie jest problem! Każdy wybrany przez was zestaw będzie najwyższej klasy, a o jego prawdziwej wartości w głównej mierze zadecyduje grawer waszej dedykacji. Pamiętajcie o tym, by w wirze komunijnych przygotowań nie zapomnieć o sprawach najważniejszych

Zestaw Parkera pióro i długopis

Jeśli już zdecydowaliście, że na prezent na komunię wybierzecie zestaw pióro i długopis Parker to na pewno się nie zawiedziecie. Zestawy Parkera na prezent to klasyka łącząca ponadczasowa elegancję z rewelacyjnymi właściwościami użytkowymi. Zestaw Parker to synonim najwyższej jakości, która nie ma konkurencji. No może tylko z wyjątkiem zestawu pióro i długopis Waterman...Prawdziwą różnicę zrobi jedynie jakość dedykacji, a ta zależy już wyłącznie od waszej inwencji.

Zestaw pióro i długopis Waterman

Właściwie, szczerze powiedzieliśmy wam już wszystko na temat zestawów Parkera i zestawów Waterman. To najwyższa światowa półka i każdy wybrany egzemplarz spełni wasze oczekiwania. Podejmijcie tylko decyzję, a w ciągu 48 godzin otrzymacie pięknie zapakowany, spersonalizowany doskonałej jakości grawerem zestaw prezentowy na komunię. Wam przysporzy satysfakcji, a na pewno spodoba się obdarowanemu dziecku.

Loading...
Ładowanie ...