Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł
Kategorie prezentów

Srebrny łańcuszek z medalikiem na komunię

Nowości w Srebrny łańcuszek z medalikiem na komunię

Naszyjnik Aniołek pozłacany pr. 925 dla dziewczynki - Kielich
Naszyjnik Aniołek pozłacany pr. 925 na komunię - Pamiątka
Komunijny prezent pozłacany naszyjnik 50 cm pr. 925 - Angel
Prezent na Komunię pozłacany naszyjnik 50 cm pr. 925 - Angel
Prezent komunijny naszyjnik srebrny pr. 925 pozłacany 50 cm - Aniołek
Prezent na komunię naszyjnik srebrny pr. 925 pozłacany 45 cm - Aniołek

Srebrny łańcuszek z medalikiem na komunię

Witamy! Trafiliście do nas, bo wciągnął was wir komunijnych przygotowań i macie nadzieję, że przynajmniej pomożemy wam znaleźć wyjątkową i oryginalną pamiątkę pierwszej komunii. Macie rację, na pewno wam pomożemy i na dodatek zrobimy to z wielką przyjemnością. Można by rzec, że pamiątki komunijne to nasza specjalność. W naszej ofercie posiadamy pełny wybór prezentów na komunię dostosowanych do wszelkich gustów i wymagań, a co równie ważne i zasobności portfela. Stosujemy bowiem zasadę, że o prawdziwej randze upominku komunijnego decyduje nie tyle jego materialna wartość, co duchowe i emocjonalne walory, które udało się w nim zamknąć. Prawdziwie cenna pamiątka komunijna to ta, która przetrwa lata i będzie towarzyszyć obdarowanemu dziecku przez całe jego życie. Na szczęście nadal takimi dysponujemy. Komunijnym nowomodom prezentowym skutecznie oparł się srebrny łańcuszek z medalikiem, tradycyjna, skromna, a jednocześnie wyjątkowa i ponadczasowa pamiątka komunii świętej. Ogromną zaletą łańcuszka srebrnego z medalikiem jest fakt, że po personalizacji staje się idealną pamiątką komunijną dla chłopca i dziewczynki.

Medalik na komunię

Czy może być na prezent komunijny coś piękniejszego niż srebrny medalik z łańcuszkiem. Na małej srebrnej płytce oferujemy niezwykłe wizerunki Matki Bożej, które zawieszone na srebrnym łańcuszku są nie tylko piękną ozdobą dziecięcej szyi, a przede wszystkim wyrazem naszej wiary, że Madonna otoczy obdarowane dziecko łaską świętą i nieustanną bożą opieką. Przeglądając naszą ofertę znajdziesz prawdziwe dzieła sztuki medalierskiej. Są to pełne symboliki, wykonane z niezwykłym artyzmem, przy wykorzystaniu różnych technik i materiałów cudowne wizerunki Matki Bożej. Wśród nich znajdziesz również ryngraf, który polecamy jako srebrny łańcuszek z medalikiem na komunię dla chłopca. Każdy medalik wraz z łańcuszkiem poddajemy pełnej personalizacji przy użyciu nowoczesnych urządzeń do graweru i nadruku. Po zapakowaniu w eleganckie i gustowne etui to wymarzona,  wyjątkowa i oryginalna pamiątka komunii.

Srebrny łańcuszek dla dziewczynki

Mamy ich wiele w naszej ofercie, a przy całej naszej skromności musimy powiedzieć, że wszystkie są piękne i oryginalne. Oczywiście biżuteria na komunię dla dziewczynki znacząco różni się od tej projektowanej dla chłopców. Srebrny łańcuszek z medalikiem dla dziewczynki to subtelne, delikatne cacko, które po personalizacji nabiera jeszcze dodatkowego uroku. Srebrny łańcuszek z matką boską, o delikatnym i subtelnym splocie to najpopularniejszy i najczęściej wybierany srebrny łańcuszek na komunię dla dziewczynki.

Srebrny łańcuszek dla chłopca

Srebrny łańcuszek męski powinien mieć grubszy, solidniejszy splot bo taki właśnie lubią chłopcy ze względu na aktywny i często szalony charakter ich zabaw. Najczęściej jest to srebrny łańcuszek z grawerem, chociaż w przypadku prezentów komunijnych radzimy spersonalizować każdy, najmniejszy nawet upominek. Pamiętajcie! Nie ważne do kogo adresowany jest prezent. Tak chłopcy jak i dziewczynki zasługują, aby na ich srebrnym łańcuszku komunijnym uwiecznić dobre, mądre słowa, które będą im drogowskazem na całe życie.

 
Loading...
Ładowanie ...