Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł
Kategorie prezentów

Srebrny łańcuszek z krzyżykiem na komunię

Srebrny krzyżyk z łańcuszkiem to jedna z najpopularniejszych pamiątek pierwszej komunii. Nic w tym dziwnego, bo czy można wyobrazić sobie piękniejsza i bardziej wymowną pamiątkę komunijną od tej, jaką jest w naszej kulturze i tradycji skromny łańcuszek srebrny z krzyżykiem? To praktycznie niemożliwe, choć obecnie furorę jako prezent na komunię robi droższy i bardziej ekskluzywny, złoty łańcuszek z krzyżykiem. My jednak cenimy i preferujemy tę skromniejszą formę. Uważamy, że srebro to kruszec, który idealnie oddaje niezwykłą symbolikę krzyża. W kościołach chrześcijańskich, a zwłaszcza katolickim i prawosławnym krzyż jest otaczany szczególnie nabożną czcią. Wierni w jego kierunku wznoszą modły i jest umieszczany w centralnych punktach świątyni. W sensie mistycznym symbolizuje przecież mękę pańską, a ta jest wstępem do wielkiego misterium Eucharystii. Z czasem powstał z tego krucyfiks, czyli krzyż z podobizną zawieszonego ciała Chrystusa. Od lat więc krzyżyk srebrny z łańcuszkiem jest ulubioną pamiątką komunii wręczaną przez zaproszonych gości. Jego popularność zyskała nowy wymiar, od kiedy powszechnie dostępne stały się nowoczesne metody graweru, które umożliwiają perfekcyjną personalizację pamiątek komunijnych. My, musicie wiedzieć, dysponujemy bogatą ofertą srebrnych łańcuszków z krzyżykiem i doskonałymi metodami ich personalizacji.

Srebrny łańcuszek z krzyżykiem

Srebrny krzyżyk jest swoistym rodzajem medalika zaprojektowanego głównie dla mężczyzn i chłopców. Stąd srebrny łańcuszek męski z krzyżykiem błyskawicznie stał się idealnym prezentem na komunię dla chłopca. U nas znajdziecie całą gamę łańcuszki i krzyżyków wykonanych z niezwykłym artyzmem i pietyzmem, który przejawia się  dbałością o każdy, najmniejszy nawet detal. Łańcuszki o różnym splocie i krzyżyki wykonane różnymi technikami. Prosimy

o dokładne przyjrzenie się ofercie, bo wszystkie są piękne i wyjątkowe. Kiedy dokonacie już właściwego wyboru, my poddamy je procesowi personalizacji.

Srebrny krzyżyk z grawerem

Dopiero proces personalizacji grawerem lub nadrukiem nadaje łańcuszkowi z krzyżykiem na komunię pełnię blasku i owej niezwykłej, mistycznej mocy. Wybrany przez was łańcuszek srebrny z krzyżykiem możemy specjalnie dla was zapakować w eleganckie i gustowne etui, w którym umieścimy tabliczkę z grawerem waszej dedykacji. Każdy srebrny krzyżyk również spersonalizujemy zgodnie z waszymi życzeniami. Starannie dobierzcie słowa, aby stały się waszym duchowym przesłaniem, bo wtedy, wybrany przez was krzyżyk srebrny na prezent komunijny stanie się niezwykłą i wyjątkową pamiątką sakramentu pierwszej Eucharystii.

Loading...
Ładowanie ...