Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł
Kategorie prezentów

Ramki na zdjęcia komunijne na prezent

Ramka na zdjęcie to tradycyjna pamiątka komunijna, a dołączona do niej dedykacja w formie grawerunku sprawia, że to pamiątka jedyna w swoim rodzaju. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór ramek z ozdobnymi emblematami, które idealnie wpasowują się w symbolikę sakramentu Eucharystii. Powiadają, że to wspomnienia kształtują życie, a zdjęcia spełniają rolę biografii człowieka. Z pewnością zgodzicie się z nami, że zdjęcia mają wielką moc. Na nich czas staje w miejscu. Przeglądane później, mają właściwości wskrzeszania wspomnień i przywoływania uśmiechu na twarzy. Taką okazją do robienia wielu zdjęć jest z pewnością pierwsza komunia święta. To bardzo ważne wydarzenie, zarówno dla dziecka jak i całej jego rodziny która spotyka się w tym dniu by uczcić tę uroczystość. Wyjątkowe zdjęcia wymagają wyjątkowej oprawy, aby móc je dumnie eksponować. Ramka na zdjęcie komunijne to taka kropka nad i, lub jak kto woli, wisienka na torcie. Warto aby zdjęcia z pierwszej komunii były eksponowane w odpowiednich, eleganckich ramkach które już na pierwszy rzut oka będą informować, że chodzi o zdjęcia wyjątkowe. Szczególnie, że często zdjęcia z uroczystości pierwszej komunii bardzo często pochodzą z profesjonalnych sesji zdjęciowych i bardzo dobrze się prezentują.

Ramka na zdjęcia pierwsza komunia

Srebrne ramki komunijne prezentują się wyjątkowo. Przyciągają spojrzenia swoim połyskiem. Nie musicie się martwić, że w miarę upływu czasu ramki na zdjęcia srebrne stracą swój blask. Są odpowiednio zabezpieczone specjalnym lakierem ochronnym aby zachwycały blaskiem jak najdłużej. Ramki do zdjęć komunijnych mogą być zarówno proste, klasyczne jak i zawierać na sobie ornamenty ściśle nawiązujące do tematyki pierwszej komunii świętej. Może być to hostia, kielich eucharystyczny i kłosy. Takie ramki na zdjęcia komunijne będą stanowić doskonałą oprawę ważnego zdjęcia. Ponadto warto dodać, że ramki są utrzymane w kolorystyce która pasuje do wystroju każdego zdjęcia. Zdjęcie upamiętniające pierwszą komunię świętą doda duszy każdemu wnętrzu i wprowadzi rodzinny klimat.

Pamiątka komunijna ramka

Ramka komunijna może zyskać jeszcze bardziej indywidualny charakter. Taką możliwość zapewnia grawer. Na ramce można wygrawerować imię dziecka, datę przystąpienia do pierwszej komunii świętej, osobiste życzenia oraz to kto podarował taką pamiątkę w postaci ramki na pierwsza komunie. Indywidualny grawer sprawi, że ta ramka stanie się jeszcze bardziej cenna, wszak ktoś zadał sobie trud, aby znaleźć coś naprawdę wyjątkowego, dla wyjątkowej osoby. Ramki na komunię dostępne w naszym sklepie mogą się pochwalić bardzo dobrą jakością wykonania. Zamawiając ramki komunijne online możesz być pewien, że ten produkt sprosta Twoim oczekiwaniom. Stawiamy wyłącznie na piękne wzornictwo, ramki wykonane z materiałów wysokiej jakości, a nasz grawer jest wyrazisty i trwały. Stoją za tym nasze wieloletnie doświadczenie, jak i nowoczesne maszyny. Chcemy, aby pamiątki komunijne z naszego sklepu zachwycały i sprawiały radość. Jest to nasz priorytet.  Ramka na zdjęcia komunia to temat któremu warto się przyjrzeć bliżej. Taka ramka jest doskonałym pomysłem na praktyczny prezent. Wszak z uroczystości komunii zdjęć na pewno będzie masa. Dobrze będzie posiadać stylowe ramki na komunię, które zadbają o dobrą prezencję zdjęć.

Loading...
Ładowanie ...