Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł
Kategorie prezentów

Pamiątka Komunii Świętej od Chrzestnego

Nowości w Pamiątka Komunii Świętej od Chrzestnego

Zegarek Casio G-Shock dla chłopca na komunię - Święty czas
Szklane serce - Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej
Szklane serce z grawerem - Od Ojca Chrzestnego
Zegarek CASIO z nadrukiem dedykacji dla dziewczynki - Kwiaty Lilii
Złoty łańcuszek na komunię 45 cm pr. 585 - Złota Brilantana
Złoty medalik na łańcuszku pr. 585 na komunię - Matka Najświętsza

Pamiątka Komunii Świętej od Chrzestnego

Prezent od Ojca Chrzestnego na Komunię

Jak ważna jest rola Ojca Chrzestnego w życiu dziecka? Gdy rodzice wybierają osobę, która będzie pełnić taką odpowiedzialną funkcję zakładają, że będzie ona wsparciem dla całej rodziny, a w szczególności swojego chrześniaka. Wielu ojców chrzestnych dumnie wywiązuje się z tego zadania. Czasami przeszkodą do pomocy dziecku jest odległość, która dzieli obie osoby. W obecnej rzeczywistości jednak nie jest to już głównym problemem i nawet gdy chrzestny mieszka za granicami kraju, to może chociażby zaprosić podopiecznego na wakacje, a przynajmniej znaleźć czas na rozmowę telefoniczną. Pierwsza Komunia Święta dziecka to uroczystość, która również przełamuje bariery odległości. Chrzestni potrafią niekiedy przejechać pół świata, aby stawić się na wydarzeniu podczas, którego ich chrześniak przyjmie do serca Jezusa. Podpowiadamy jaki prezent na komunię od chrzestnego najlepiej podkreśli więź z dzieckiem.

Pamiątka Komunii od Chrzestnego

Szał prezentów komunijnych wyrasta czasami poza wszelką skalę absurdu. Prezenty typu quady i mieszkania wydają się być lekką przesadą. Oczywiście granica wydatków jest grubość portfela i nikt nikomu nie zabroni wydać dużej sumy na prezent od ojca chrzestnego na komunię. Niezależnie od pieniężnej wartości prezentu, trzeba zadbać o to, aby podarunek był dla dziecka osobisty. Na sklepie prezentynakomunie.com znajdziesz wiele pamiątek pierwszej komunii, które łącza ze sobą tradycję z nutką nowoczesności. Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia sugerujemy co na prezent na komunię od chrzestnego wybrać, aby zadowolić przede wszystkim dziecko. Oferujemy bardzo szeroki wybór prezentów. Posiadamy wiele kompletów biżuterii, piękne posrebrzane skarbonki, ilustrowane biblie, złote figurki, prezenty z drewna oraz szklane pamiątki, a także praktyczne rozwiązania jak na przykład zegarki. Każda proponowana przez nas pamiątka komunii świętej od chrzestnego jest starannie wyselekcjonowana. Produkty odznaczają się najwyższą jakością wykonania i są gwarancją przetrwania przy dziecku wielu lat.

Spersonalizowany prezent od chrzestnego na komunię

Selektywny dobór produktów wysokiej jakości to nie jedyna rzecz cechująca nasz asortyment. Naszą głównym znakiem rozpoznawczym jest personalizacja upominków. Oferujemy prezenty od chrzestnego na pierwszą komunię z grawerem, nadrukiem i haftem. Metoda personalizacji jest zawsze maksymalnie dostosowana do produktu. Korzystamy z nowoczesnych maszyn, które pozwalają nam uzyskać niesamowity efekt końcowy. Pamiątki komunii od chrzestnego ze złota i srebra są najczęściej okraszane klasycznym grawerem diamentowym. Przy zakupie produktu, wskazujesz własny tekst jaki ma znaleźć się na prezencie, a my nanosimy do na upominek poprzez wygrawerowanie rylcem diamentowym. Ta klasyczna metoda pozwala zamieścić dokładne i długotrwałe treści między innymi na komunijnych złotych medalikach. Często stosowaną metodą personalizacji jest technika grawerowania laserowego, która umożliwia naniesienie bardzo jakościowego tekstu na drewniany, bądź szklany prezent na pierwszą komunię od chrzestnego. Przykładami takich upominków są srebrne obrazki oraz szklane statuetki. Nowoczesną formą personalizacji jest kolorowy nadruk, który dzięki najnowszej technologii może zostać nałożony na praktycznie każdą powierzchnię. Takim sposobem spod naszym rąk wypuszczamy do dyspozycji klientów albumy, czy biblie z kolorowym nadrukiem.

Pamiątka komunii świętej od chrzestnego

Gdy zapoznałeś się już z naszymi metodami personalizacji, zarekomendujemy Ci kilka propozycji na prezent komunijny od chrzestnego. W pierwszej kolejności zachęcamy do postawienia na biżuterię. Dbamy o nasz asortyment, oferując klientom medaliki i krzyżyki wysokiej próby złota oraz srebra. Każdy zestaw biżuterii otrzymasz w eleganckim, gotowym do wręczenia pudełeczku. Sam wybierz, czy będzie to klasyczne czerwone pudełku z weluru, a może ozdobne opakowanie z białym, bądź brązowym kolorze. Wspólną cechą opakowań jest personalizacja na tabliczce przymocowanej wewnątrz pudełeczka. Grawer zamieścimy również na medaliku, bądź krzyżyku. Na odwrocie wygrawerujemy imię dziecka, datę komunii bądź wskazany przez Ciebie tekst. Dzięki temu Pamiątka Komunii Świętej od chrzestnego stanie się wyjątkowa. Inną tradycyjną propozycją prezentową są ilustrowane biblie z kolorowym nadrukiem na okładce. Nadruk zostanie spersonalizowany, co oznacza, że będzie zawierał imię dziecka, datę uroczystości, a także Twój podpis. Do wyboru zostawiamy wiele pięknych kolorowych wzorów. Biblia na prezent na komunię od ojca chrzestnego może być w różnych wariantach. Warto zainwestować i przekazać dziecku biblię w białej szkatułce, która również zostanie spersonalizowana kolorowym nadrukiem.

Prezent na komunię dla dziewczynki od chrzestnego

Zastanawiasz się co na komunię dla dziewczynki od chrzestnego sprawdzi się najlepiej? Dziewczynki pokochają oferowane przez nas pozytywki. Pozłacana baletnica, albo elf z kryształkami typu Swarovski to nie tylko piękna ozdoba pokoju, ale pamiątka od chrzestnego na komunię na całe życie. Grawer wyryty po okręgu pozytywki ozdobi piękny prezent. Jeżeli mała księżniczka posiada już swój komunijny medalik, to warto uzupełnić zestaw biżuterii w złote kolczyki. Podarunek trafi w Twoje ręce w welurowym pudełeczku, gdzie znajdzie się tabliczka z dowolną dedykacją. Taki prezent na komunię dla dziewczynki od chrzestnego na pewno wywoła na jej twarzy szeroki uśmiech.

Prezent na komunię dla chłopca od chrzestnego

Na co z kolei zdecydować się jeśli chodzi o prezent na komunię dla chłopca od chrzestnego? Tradycyjnym rozwiązaniem będzie zegarek. Oczywiście oferujemy rozwinięcie tego podarunku, w postaci zamieszczenia graweru imienia na odwrocie tarczy ze wskazówkami. Spersonalizowane zostanie także pudełku, w którym znajdzie się prezent. Polecamy zegarki elektroniczne renomowanej firmy Casio. Oryginalną pamiątką pierwszej komunii dla chłopca od ojca chrzestnego będzie szklana statuetka z grawerem. O treści zdecydujesz samodzielnie - skomponuj własne życzenia komunijne od ojca chrzestnego, a my starannie naniesiemy je na szklana statuetkę.

Loading...
Ładowanie ...