Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł
Kategorie prezentów

Pamiątka Komunii Świętej od Chrzestnej

Nowości w Pamiątka Komunii Świętej od Chrzestnej

Statuetka szklana z grawerem na komunię dziewczynki - Lśniąca wiara
Balon z helem i kartka z życzeniami - Łaski z nieba
Pismo Święte i szkatułka z grawerem na komunię - Słowo Boże
Złoty medalik z grawerem i łańcuszkiem - Matka Boska
Serce ze szkła - Pamiątka na pierwszą komunię świętą
Serce ze szkła - Na pamiątkę Komunii Św. od Matki Chrzestnej

Pamiątka Komunii Świętej od Chrzestnej

Prezent na komunię od Chrzestnej

Rolą matki chrzestnej jest przede wszystkim obecność i wsparcie w najważniejszych, przełomowych momentach w życiu swojego chrześniaka lub chrześnicy. Pierwszym takim dniem są oczywiście chrzciny, a po kilku latach przychodzi kolejny etap w duchowym rozwoju dziecka – Pierwsza Komunia Święta. Oprócz swojej obecności, rodzic chrzestny chce podarować przedmiot, który przez całe życie będzie przypominać dziecku o tym ważnym dniu. Wyjątkowa pamiątka Komunii Świętej od chrzestnej nawet po kilkudziesięciu latach przywoła wszystkie wspomnienia i emocje związane z tym dniem. W tym miejscu zebraliśmy nasze propozycje na prezent na komunię od chrzestnej – taki, który możemy spersonalizować zgodnie z Twoim pomysłem.

Pamiątka Komunii od chrzestnej z dedykacją

Od wielu lat pomagamy naszym Klientom w wyborze pamiątek na jedyny taki moment w życiu dziecka – dzień przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Uroczystość poprzedzona jest tygodniami przygotowań przez dziecko i jego rodziców i każdy chce, by ten dzień wypadł doskonale. Również zaproszeni goście pragną podkreślić uroczysty charakter tego dnia, wręczając prezenty na komunię. Rodzice chrzestni pełnią wyjątkową rolę w życiu dziecka, dlatego też pamiątki od nich powinny być szczególnie przemyślane. Zastanawiasz się jaki prezent na komunię od chrzestnej będzie tym właściwym? Ta kategoria to zbiór pomysłów na upominki niezwykłe, ozdobione grawerem lub nadrukiem z dedykacją. Pamiątka ozdobiona imieniem dziecka, życzeniami i podpisem zyska wyjątkowy, ponadczasowy charakter.

Prezent na komunię dla chłopca od chrzestnej

Osobista, spersonalizowana pamiątka to idealny wybór na prezent na komunię dla chłopca od chrzestnej. Wszystkie nasze propozycje prezentowe stworzyliśmy z myślą o tym, by nasi Klienci mogli zamieścić bezpośrednio na produkcie nadruk lub grawer z dedykacją. To właśnie ten element - życzenia od matki chrzestnej na komunię zamieszczone w precyzyjny i trwały sposób na pamiątce sprawi, że będzie ona niepowtarzalna. Najbardziej klasyczny wybór prezentu dla chłopca to komplety złotej biżuterii, zegarki i biblie w wydaniach dla dzieci. Wszystkie te tradycyjne pamiątki komunijne od matki chrzestnej dzięki przejściu przez proces personalizacji zyskują nowoczesny i oryginalny charakter i wygląd. Stosowane przez nas technologie i materiały gwarantują efekt końcowy niezwykle precyzyjny i przede wszystkim trwały. Ponadczasowa pamiątka komunijna od matki chrzestnej będzie przypominać o tym ważnym wydarzeniu przez całe jego życie. Złoty krzyżyk z grawerem będzie symbolem wiary, która w tym sakramencie została wzmocniona i pogłębiona. Idealnym prezentem na komunię dla chłopca będzie też spersonalizowana Biblia w opowiadaniach. Proponujemy księgę z dedykacją wykonaną bezpośrednio na okładce. Możesz wyobrazić sobie coś bardziej osobistego i lepiej dopasowanego na pamiątkę komunii od chrzestnej?

Prezent na komunię dla dziewczynki od chrzestnej

Upominki wybierane na prezent komunijny dla dziewczynki odznaczają się przede wszystkim eleganckim wyglądem i osobistym charakterem. Komplet złotej biżuterii to jeden z najczęstszych wyborów rodziców chrzestnych. Dlaczego jest to tak popularny prezent na komunię dla dziewczynki do chrzestnej? Decydując się na biżuterię wykonaną z tego drogocennego kruszcu matka chrzestna obdaruje dziewczynkę kompletem o ponadczasowym blasku i pięknie. Dla dziewczynek najlepszym wyborem są złote medaliki z Matką Boską – symbolem wiary i Jej opieki. Elegancki album na zdjęcia z dedykacją na okładce będzie miejscem, w którym rodzice będą mogli zebrać wspomnienia z tego dnia w postaci fotografii. Po latach zdjęcia przywołają najpiękniejsze chwile i momenty z uroczystości. Album na zdjęcia komunijne to doskonała pamiątka komunii świętej od chrzestnej. Podobnie jak w przypadku upominków dla chłopca, Biblia z personalizacją również będzie świetnym wyborem. Każdy młody chrześcijanin powinien posiadać Pismo Święte w wydaniu odpowiednim do swojego wieku. Po biblię w opowiadaniach ze swoim imieniem na okładce będzie sięgać z ogromną przyjemnością!

Pamiątka komunijna od matki chrzestnej

Oferowane przez nas pamiątki cechują się bardzo osobistym charakterem. Jesteśmy przekonani, że wartościowy prezent na komunię od chrzestnej nie musi być drogi. Najważniejszy jest gest i okazanie dziecku radości ze wspólnego przeżycia tej ważnej uroczystości. Upominki okraszone własnym grawerem bądź nadrukiem świetnie sprawdzą się w tej roli. W ofercie mamy wiele osobistych upominków, które okażą się dobrym wyborem jako pamiątka komunijna od matki chrzestnej. Zaczynając od wyjątkowych pozytywek w kształcie baleriny, baletnicy czy elfa, poprzez srebrne skarbonki, aż po biżuterię z wysokiej próby złota. Każdy z tych prezentów jest unikatowy, a jego wartość w oczach dziecka wzrośnie jeszcze bardziej, gdy na przedmiotach znajdzie się grawer z jego imieniem. Grawerowanie to nie jedyna opcja personalizacji prezentów. Poszykujesz oryginalnego upominku? Dobrym rozwiązaniem będzie pamiątka komunii świętej od chrzestnej z kolorowym nadrukiem. Wśród upominków wyróżniających się pięknym kolorowym wzorem polecamy między innymi skarbonki, biblie w pudełku, albumy czy kuferek na biżuterię.

Loading...
Ładowanie ...