Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł
Kategorie prezentów

Pozytywka na komunię na prezent dla dziecka

Pozytywka to świetny pomysł na pamiątki komunijne dla umuzykalnionej dziewczynki. Ozdobiona indywidualnym grawerem Twoich dowolnych życzeń będzie piękną pamiątką na lata. W naszym sklepie znajdziesz pozytywki w różnych kształtach, dzięki czemu z pewnością wybierzesz coś odpowiedniego. Zaproszono Cię na przyjęcie z okazji uroczystości pierwszej komunii świętej. Jest to i zaszczyt i możliwość do spotkania się w większym, rodzinnym gronie. Dla dziewczynki która pierwszy raz do komunii z pewnością jest to dzień pełen emocji. Miesiące nauki, przygotowań, można podejrzewać, że była bardzo przejęta. Pamiątki komunijne dla dziewczynki mają niejedno oblicze, możliwości aby sprawić dziewczynce miły prezent z tej okazji jest całe mnóstwo. Niebanalną propozycją są pozytywki na komunie. Jeżeli chcesz zrobić wrażenie na wszystkich prezentem jaki wybrałeś, z pewnością uda się gdy będzie to pozytywka swarovski. Takie upominki to nie tylko piękne cacuszka. Możliwość personalizacji czyni z nich idealnych kandydatów na nieszablonowy podarunek na tak ważną uroczystość. Pozytywka to wyjątkowa pamiątka komunijna dla każdej dziewczynki. 

Pozytywka prezent na komunię

Pozytywka na komunię to nietuzinkowy sposób aby upamiętnić tę niezwykłą okoliczność. Wśród masy pism świętych, obrazków czy biżuterii pełne uroku pozytywki dla dziewczynek zdecydowanie się wyróżniają. Pozytywka z baletnicą, czy równie piękna pozytywka aniołek, mimo, że niewielkie to przyciągają spojrzenia i zachwycają. Zachwycają połyskiem oraz tym, jak misternie je wykonano. Każdy element został opracowany z wielką dbałością o szczegół. Pozytywka baletnica swarovski zwraca na siebie uwagę biżuteryjnym designem. Pozytywka balerina jest elegancka, finezyjna i zapakowana w gustowne pudełeczko.Zdradzimy, że pozytywka swarovski baletnica jest jedna z najczęściej wybieranych przez naszych klientów.

Pamiątka komunii świętej pozytywka

Takie pozytywki komunijne nabiorą unikalnego charakteru, dopasowanego do okoliczności dzięki możliwości wygrawerowania nazwy wydarzenia, daty oraz krótkiej dedykacji. Wysokiej klasy pozytywki z grawerem  dzięki temu zabiegowi nabierają unikalnego charakteru. Tak przygotowana pozytywka komunijna to cenna pamiątka tego wydarzenia na długie, długie lata. Zastanawialiście się kiedyś jaka powinna być pozytywka na komunię? Warto, aby była synonimem klasy i elegancji jak zachwycająca pozytywka baletnica. Chcemy podkreślić, że taka pozytywka to prezent nie tylko wysublimowany, ale i ponadczasowy. Będzie przemiłą pamiątką teraz jak i wiele lat później.

Pozytywka dla dziewczynki

Zarówno pozytywka z aniołkiem, jak i pozytywka elf zachwycają kunsztem z jakim zostały wykonane. Wyposażone są w klasyczne, miłe dla ucha melodyjki, które na chwile przeniosą słuchaczy w inny wymiar. Pozytywka elf swarovski będzie idealnym podarunkiem dla dziewczynki zafascynowanej światem fantasy. Ustawiona w widocznym miejscu, mimo niewielkich gabarytów będzie stanowić urokliwą dekorację wnętrza. Pozytywka na prezent, aby robiła jeszcze większe wrażenie może być zamknięta w drewnianej kasecie na której również istnieje możliwość wykonania grawerowania. Tak opakowana pozytywka z grawerem to bardzo wysublimowany prezent z okazji przystąpienia do pierwszej komunii świętej. Precyzyjny grawer, zamieszczony fantazyjną czcionką nada takiej pozytywce cechy, jakiej nie posiada żadna inna.

Loading...
Ładowanie ...