Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł
Kategorie prezentów

Pióro z grawerem na prezent komunijny

Pióro na komunię

To miłe i budujące, że wielu z was, którzy zastanawiacie się nad tym jaka pamiątka pierwszej komunii rzeczywiście okaże się tą wyjątkową i ponadczasową, zwracacie się ku tradycji. Na powrót zaczynacie czerpać wzory z czasów, kiedy wszystko było trochę mniej zwariowane, a przez to o wiele łatwiejsze. Dotyczy to również organizacji uroczystości pierwszej Eucharystii i wyboru pamiątki komunii świętej. Jest to podejście bliskiej naszej filozofii, w której tradycyjne pamiątki komunijne znajdują poczesne miejsce w naszej ofercie prezentów na komunię. Do takich właśnie zaliczamy pióro wieczne na prezent na komunię lub bierzmowanie. Oczywiście pióro na prezent musi spełniać podstawowy warunek jakim jest obecnie personalizacja. Zapewniamy, że akurat my, naprawdę dysponujemy najnowszymi metodami graweru i nadruku oraz doświadczoną ekipą, która w tej materii osiągnęła prawdziwe mistrzostwo. Dysponujemy również bogatą ofertą piór renomowanych firm Parker i Waterman. Każde z nich możemy specjalnie dla was poddać pełnej personalizacji, a następnie zapakować w eleganckie etui, w którym również umieścimy specjalną tabliczkę z waszą dedykacją. W ten sposób otrzymacie idealny, gustowny i spersonalizowany prezent na komunię, a co ważne, w każdej chwili gotowy do wręczenia. Jedyny problem jaki wam pozostał, to pytanie – co wygrawerować na piórze?

Pióro z grawerem

Ułożenie dedykacji pozostawiamy waszej inwencji, ale wybór pióra na komunię pozostawcie w naszych rękach. Nie będziemy oryginalni i z pełna odpowiedzialnością polecamy wam pióro Parker z grawerem jako najbardziej eleganckie i niezawodne. Pióra Parker to prawdziwe mercedesy wśród zaawansowanych instrumentów piśmienniczych, a Parker z grawerem to spełnienie marzeń w tym zakresie.

Pióro z grawerem na prezent

Pióro wieczne z grawerem to rzeczywiście świetny pomysł na pamiątkę pierwszej komunii świętej. Umieszczenie go w etui z grawerowaną tabliczką daje gwarancję, że wasz prezent opatrzycie słowami życzeń i dedykacji, które nadadzą mu dodatkowego uroku i sprawią, że jeszcze po latach będzie służyło obdarowanemu nim dziecku w ważnych, wymagających podpisu chwilach. Pióro Parkera z grawerem i pióro wieczne Waterman to najlepsze, sprawdzone rozwiązania.

Pióro parker na prezent

Pióro Parker na komunię to właściwie klasyczna pamiątka na komunię. Cieszy się w pełni zasłużonym uznaniem, bo okazuje się, że to właśnie pióro z dedykacją, srebrny krzyżyk lub medalik okazują się najpiękniejszą i najtrwalszą pamiątką komunii. No i wasza dedykacja, która sprawia, że pióro Parker staje się tym niezwykłym nośnikiem waszego przesłania o dobru, wierze, miłości i oddaniu...

Loading...
Ładowanie ...