Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł
Kategorie prezentów

Kuferki komunijne na prezent

Nowości w Kuferki komunijne na prezent

Kuferek na biżuterię z ekoskóry z nadrukiem - Błyskotki
Szkatułka na biżuterię z nadrukiem na komunię - Światłość wiary
Szkatułka na biżuterię podróżna z nadrukiem dla dziewczynki - Pacierz
Szklana szkatułka na biżuterię z nadrukiem na komunię - Magnolia
Srebrna szkatułka z pozytywką dla dziewczynki - Taniec
Kuferek na biżuterię z nadrukiem - Pomarańczowe kwiaty

Kuferki komunijne na prezent

Dziewczynki przystępujące do Pierwszej Komunii Świętej są już w takim wieku, że posiadają coraz większą ilość drobnej biżuterii, takiej jak kolczyki, bransoletki czy zawieszki. Kuferek na biżuterię, ozdobiony indywidualnym grawerunkiem Twoich dowolnych życzeń, to świetny pomysł na pamiątki komunijne. Dzięki grawerowanej dedykacji będzie nie tylko praktycznym podarunkiem, ale również wyjątkową pamiątką na lata. Co by tu kupić dziewczynce, która właśnie przystąpiła do pierwszej komunii świętej? Z pewnością było to dla niej bardzo ważne wydarzenie. Długo się do niego przygotowywała, uczyła i pilnie uczęszczała na próby przed uroczystością. Podarunków na tę uroczystość jest mnóstwo. Jeżeli interesuje Cię coś dziewczęcego, a jednocześnie coś przydatnego co posłuży dziewczynce na lata, polecamy kuferki na biżuterię. Plastikowe pamiątki są na chwilę, a na biżuterię kuferek przyda się zawsze. Do tego są one bardzo estetycznie wykonane i pomysłowo zaprojektowane.

Kuferki na biżuterię dla dziewczynek

Kuferki komunijne to bardzo gustowne szkatułki na biżuterię dla dziewczynek, które magicznie przemienią się w idealne prezenty na komunię za pomocą personalizacji: nadruku lub graweru. Klasyczna szkatułka na komunię urośnie do rangi miłej pamiątki komunijnej właśnie za sprawą zamieszczenia w niej dedykacji - dla kogo, od kogo i z jakiej okazji. Wystarczy rzut oka na taką dedykację i już można myślami wrócić do wyjątkowych chwil. Niektóre szkatułki na komunie dedykację będą eksponować po otwarciu, wygrawerowaną piękną czcionką na eleganckiej, błyszczącej blaszce. Z kolei drewniany kuferek na biżuterię imię dziecka, piękną grafikę i dedykację będzie posiadać na swoim wieczku. Nasze nowoczesne maszyny gwarantują jakość takiego nadruku oraz wyrazistość użytych kolorów, a nasi graficy będący pasjonatami swojego zawodu: niebanalne wzornictwo. Spraw, aby pamiątka komunijna była wyjątkowa.

Szkatułki na komunię

Za wyborem szkatułki na biżuterie jako prezentu na komunię stoi to, że jest to prezent naprawdę praktyczny. Dziewczynki w swoich kolekcjach często posiadają już mnóstwo bransoletek, pierścionków i naszyjników. Z okazji przystąpienia do pierwszej komunii świętej z pewnością otrzymają kolejne, tylko już nieco bardziej cenne. Taki kuferek na biżuterię dla dziewczynki z pewnością się przyda. Pomieści w sobie wszelkie skarby małej damy, a dzięki przemyślanym przegródkom pozwoli je dobrze zorganizować. Nigdy więcej poplątanych łańcuszków, pogmatwanych bransoletek czy walających się luzem pierścionków. Kuferek na biżuterię dla dzieci, dzięki klasycznemu designowi będzie przydatny długie lata. Z niego się nie wyrasta. Posłuży dziewczynce, jak i lata później dorosłej kobiecie, za sprawą graweru przypominając uroczystość pierwszej komunii świętej. Kuferek na komunie to pamiątka użyteczna, która po latach śmiało będzie mogła aspirować do tytułu przedmiotu z duszą.

Szkatułka na biżuterię z grawerem

Chcemy zwrócić uwagę na to, jak ogromna moc kryje się w osobistej dedykacji i w dostosowaniu przedmiotu do konkretnej osoby. Dzięki temu kuferki na biżuterię zmieniają się w upominki jedyne w swoim rodzaju. Kuferek na biżuterię z grawerem to nie przedmiot jakich tysiące. Jest jedyny i niepowtarzalny. Bez wahania można powiedzieć, że szkatułka na biżuterię komunia jest propozycją wartą rozważenia. Dziewczynka będzie zadowolona z takiego podarunku.

Loading...
Ładowanie ...