Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł
Pióro Parker z grawerem i długopis na prezent komunijny

Pióro Parker z grawerem i długopis na prezent komunijny

Nowości w Pióro Parker z grawerem i długopis na prezent komunijny

Długopis Parker z grawerem na komunię - Kaligrafia
Długopis Parker Jotter WEST GOLD z grawerowaną dedykacją na komunię
Długopis Parker Urban Fashion w ekskluzywnym etui z dedykacją
Prezent komunijny: grawerowany długopis Parker Urban w pudełku
Ekskluzywny zestaw: długopis Parker IM Brushed Metal CT z opcją graweru
Ekskluzywny zestaw: długopis Parker IM Brushed Metal GT z grawerem

Pióro Parker z grawerem i długopis na prezent komunijny

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór artykułów piśmienniczych renomowanych marek Parker i Waterman. Elegancki długopis czy pióro, ozdobione indywidualnym grawerunkiem, to oryginalny pomysł na prezent komunijny. Wręczając dziecku taką pamiątkę masz pewność, że dostaje ono praktyczny prezent na wiele lat, z którego może korzystać nawet w dorosłym życiu.

Eleganckie pióra i długopisy

Wiemy doskonale, że wybór prezentu na komunię spędza wam sen z powiek. Tyle przecież słyszeliście o nowych trendach, niezwykłych pomysłach i bizantyjskich kosztach. Spokojnie! Nie dajcie się zwariować, a my jesteśmy tu po to, aby pomóc wam w znalezieniu odpowiedniej pamiątki pierwszej komunii świętej. Musicie wiedzieć, że jesteśmy zwolennikami powrotu do tradycji i dla nas pamiątka pierwszej komunii wcale nie musi szokować ceną. Wprost przeciwnie! Staramy się zrobić wszystko, by oferowane przez nas pamiątki komunijne miały w sobie tę niezwykłą, mistyczna wręcz moc, która sprawia, że drobny nawet upominek może stać się ulubioną i cenną pamiątką komunii. Zaufajcie nam i pozwólcie się poprowadzić. Nasza klasyczną propozycją są pióra lub długopisy najlepszych światowych marek. Możemy je również połączyć w zestawy, które oczarują obdarowane dziecko. Tak, jak nas przed wielu, wielu laty. Markowe długopisy i pióra z grawerem są bowiem nadal modnymi i popularnymi prezentami na komunię. Ważne jest tylko, by zgodnie z współczesnymi trendami należy je poddać procesowi personalizacji. U nas znajdziecie bogaty wybór piór wiecznych i markowych długopisów na prezent, które specjalnie dla was spersonalizujemy grawerem lub nadrukiem najwyższej jakości. W tej dziedzinie jesteśmy prawdziwymi mistrzami.

Pióra Parker na komunię

Pióra Parker to prawdziwa klasyka i synonim elegancji połączonej z legendarną wręcz niezawodnością. Trudno szukać dla nich konkurencji, a właściwie jedynie pióra Waterman spełniają podobne wymagania. W naszej ofercie znajdziesz ich bogaty wybór i na pewno wybierzesz egzemplarz, który spełni wszystkie twoje wymagania. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na stwierdzenie, że eleganckie pióra i długopisy to klasa premium wśród prezentów na komunię. Muszą to być oczywiście pióra i długopisy skomponowane w idealne prezenty, w pełni spersonalizowane, a następnie umieszczone w eleganckie etui i gustownie zapakowane.

Pióra z grawerem

Wybierając markę pióra kierujemy się często opiniami zaczerpniętymi z mało wiarygodnych źródeł. Jesteśmy tu między innymi po to, by jeszcze raz zapewnić was, że nasze pióra dla dzieci Parker i pióra w zestawach Waterman to produkty najwyższej klasy. Podobnie rzecz ma się z technikami personalizacji. Dysponujemy znakomitymi urządzeniami, które pozwalają nam nanieść technika graweru lub nadruku wasze dedykacje i życzenia na każdą praktycznie powierzchnię. Dzięki temu możecie być pewni, że nasze pióra z grawerem będą wyjątkowym produktem i prezentem, który olśni obdarowane przez was dziecko.

Długopisy na komunię

Wielu przedstawicieli starszego pokolenia boleje nad faktem, że pióro wieczne systematycznie traci popularność na rzecz długopisu. Bo wygodniejszy w obsłudze, bo bez atramentu, bo łatwiej pisać...Po prostu idziemy na łatwiznę w każdej właściwie dziedzinie. My również uważamy, że długopisy na prezent nie mają tej klasycznej elegancji i ponadczasowości jaką charakteryzują się wieczne pióra na pamiątkę na komunię. Trzeba jednak przyznać, że długopisy komunijne najlepszych producentów są na tę okazję równie chętnie kupowane. Długopisy Parker i długopisy Waterman to podobnie jak w przypadku piór po prostu światowa ekstraklasa. Wiecie już równie dobrze jak my, że tak jak inne prezenty, te również należy poddać pełnej personalizacji, bo tylko wtedy nabiorą one tej niezwykłej magii i uroku jaką mają w sobie wyłącznie personalizowane prezenty na komunię.

Długopisy z grawerem

Znając doskonale obecne trendy, z pełnym przekonaniem polecamy również długopisy z grawerem na prezent dla dziecka komunijnego. Nie będziemy odkrywczy, bo sami już wiecie, że liczą się w tym wypadku jedynie długopisy Parker z grawerem i grawerowane długopisy Waterman. Trochę odmiennie niż w przypadku piór wiecznych zdecydowanie większą popularnością cieszą się długopisy Parkera z grawerem. Na koniec musimy jeszcze raz podkreślić, że o prawdziwej wartości każdej pamiątki z okazji komunii świętej decydują głównie słowa waszych dedykacji. Postarajcie się, żeby były mądre, piękne i wzniosłe, bo o grawer i opakowanie zatroszczymy się my.

Loading...
Ładowanie ...