Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł
Kategorie prezentów

Długopis na prezent komunijny z dedykacją

Nowości w Długopis na prezent komunijny z dedykacją

Długopis Parker z grawerem na komunię - Kaligrafia
Długopis Parker Jotter WEST GOLD z grawerowaną dedykacją na komunię
Długopis Parker Urban Fashion w ekskluzywnym etui z dedykacją
Prezent komunijny: grawerowany długopis Parker Urban w pudełku
Ekskluzywny zestaw: długopis Parker IM Brushed Metal GT z grawerem
Długopis Parker Urban Fashion róż CT w etui z opcją graweru dedykacji

Długopis na prezent komunijny z dedykacją

Długopis na prezent

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zjawiliście się u nas bo szukacie interesującego i wartościowego prezentu na komunię. Nie jesteście rodzicami chrzestnymi więc tym razem pamiątka pierwszej komunii nie musi wiązać się z poważnymi wydatkami. Wypada jednak, by była prezentem, który przetrwa próbę czasu i sprawi obdarowanemu dziecku przynajmniej nieco radości. Polecamy się jako zwolennicy tradycyjnych, nie szokujących ceną upominków, które jednak znakomicie sprawdzają się jako wyjątkowe pamiątki komunijne. Prostym, sprawdzonym rozwiązaniem jest markowy długopis na pamiątkę komunii. Wystarczy przyjrzeć się oferowanym przez nas egzemplarzom i wybrać odpowiedni długopis na prezent z dedykacją. Personalizacja to obecnie właściwie jedyne kryterium, które musi spełniać każda pamiątka pierwszej komunii świętej. Posiadamy bogatą ofertę długopisów i potrafimy w perfekcyjny sposób poddać je pełnej personalizacji techniką nadruku lub graweru.

Elegancki długopis na prezent

Zdajemy sobie wszyscy sprawę, że nawet skromna pamiątka na komunię powinna być gustowna i elegancka. Dlatego właśnie proponujemy wam elegancki długopis cenionych światowych firm. Personalizowany długopis świetnie sprawdzi się jako prezent po zapakowaniu w wytworne etui, w którym dodatkowo umieścimy specjalną tabliczkę z grawerem waszych życzeń i dedykacji. To sprawi, że będziecie mogli przekazać obdarowanemu dziecku pełne ciepła i wiary w przyszłość przesłanie, które wraz z długopisem z grawerem przetrwa długie lata jako jego ulubiona pamiątka komunii.

Długopis z grawerem na prezent

Zaufajcie nam i wybierzcie z naszej oferty na upominek komunijny długopis Parker z grawerem, który po umieszczeniu w etui staje się prezentem z prawdziwą klasą. Podobnie ma się rzecz z długopisem Waterman z grawerem, który nie ustępuje urodą i niezawodnością wyrobom Parkera. Pamiętajcie, że nawet najbardziej elegancki i najdroższy model długopisu Parkera na prezent, bez waszej pełnej emocji i ciepła dedykacji , pozostanie tylko zwyczajnym, przerzucanym z miejsca na miejsce gadżetem do pisania.

Loading...
Ładowanie ...