Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł
Kategorie prezentów

Pismo Święte i Biblia na Komunię z dedykacją

Nowości w Pismo Święte i Biblia na Komunię z dedykacją

Biblia z nadrukiem dla dziewczynki na komunię - Komunia
Biblia z nadrukiem w etui dla chłopca - Komunia
Biblia z nadrukiem na komunię dla chłopca - Wybawienie
Biblia z nadrukiem na komunię dla dziewczynki - Wielbię Ciebie
Biblia na I Komunię Świętą z nadrukiem - W tym sakramencie
Biblia na I Komunię Świętą z nadrukiem - Chlebie nasz

Pismo Święte i Biblia na Komunię z dedykacją

Historie biblijne to niezwykle ciekawa i pouczająca lektura dla każdego dziecka, dlatego właśnie Biblie tak często wybierane są jako podarunek z okazji I Komunii Świętej. W naszym sklepie znajdziesz zarówno ilustrowane Biblie dla dzieci i młodzieży, jak i eleganckie Pisma Święte. Dzięki indywidualnej dedykacji w formie grawerunku, który możemy zamieścić na każdej Biblii dostępnej w naszym sklepie, masz szansę podarować prezent, który będzie jedyny w swoim rodzaju.

Biblia na komunię

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak w ciągu ostatnich lat zmieniła się formuła celebrowania uroczystości pierwszej komunii świętej. Oczywiście chodzi nam o tę świecką część, bo ta mająca miejsce w kościele na szczęście nie musi poddawać się przeróżnym modom i trendom. Chyba najlepiej widać to na rynku prezentów na komunię. Zegarek i rower, tradycyjne pamiątki komunijne już dawno zostały zastąpione przez komputery i dziwne pojazdy mechaniczne...Wszyscy narzekamy na przerost formy nad treścią, bizantyjski przepych, a potem pędzimy kupować wykreowane w kolorowych magazynach, topowe prezenty na komunię. Całe szczęście, że jest jeszcze światełku w tunelu...to stara, dobra biblia komunijna. Ta święta księga żydów i chrześcijan od lat dzierży palmę pierwszeństwa jako niezbędna i wyjątkowa pamiątka komunii. Jak to możliwe, że wbrew wszystkiemu jej popularność nie podlega dyskusji i wciąż rośnie...Ocenia się, że do tej pory wydano ją w około 5 miliardach egzemplarzy i przetłumaczono na 2400 języków, którymi łącznie mówi przeszło 90 procent rodziny ludzkiej. A  na koniec, ku rozpaczy wielu środowisk, jak donosi The New Yorker każdego roku Biblia jest niekwestionowanym bestsellerem roku...To dla nas prawdziwie „dobra nowina”. Nic więc dziwnego, że biblia z dedykacją na komunię to niepowtarzalna i ponadczasowa pamiątka komunii świętej. Doskonale, że do nas trafiliście. W naszej ofercie posiadamy bowiem niezwykle bogaty wybór biblii na komunię i jesteśmy przekonani, że znajdziecie dla siebie biblię personalizowaną, która spełni wszystkie wasze wymogi i oczekiwania. Posiadamy bogatą ofertę oraz dysponujemy technologiami, dzięki którym, specjalnie dla was, spersonalizujemy techniką graweru lub nadruku każdy wybrany przez was egzemplarz. Sięgnij po wyjątkową pamiątkę komunijną.

Pismo święte na komunię

Pierwsza Komunia Święta to najważniejszy dzień w życiu młodego chrześcijanina. Nic więc dziwnego, że każdemu dziecku wręczana jest biblia na prezent. Przez wierzących, biblia uważana jest za świętą oraz nośnik idei i zasad moralnych kształtujący wzory postaw życiowych zgodnie z wielkim, boskim planem. Spersonalizowane pismo święte na komunię jest jak pierwszy elementarz. Proste do zrozumienia i niezastąpione do nauki podstaw obowiązujących przez całe życie. To dlatego wciąż jeszcze uważane jest za jeden z głównych filarów kultury europejskiej. Dla chrześcijan uznających świętość Starego Testamentu szczególne znaczenie ma Nowy Testament, którego treścią jest ewangelia, czyli „Dobra Nowina”o zbawieniu i królestwie Bożym głoszona przez Jezusa Chrystusa. Czy może być lepszy upominek komunijny niż pismo święte z dedykacją wręczony w dniu, w którym po raz pierwszy dane jest dziecku przystąpić do komunii świętej? Dysponujemy egzemplarzami pisma świętego w wersji dla dorosłych i biblie dla dzieci w obrazkach. Wielką popularnością cieszy się pismo święte prezent na komunię umieszczone w specjalnej szkatułce spersonalizowanej grawerem lub nadrukiem.

Biblia dla dzieci na komunię

Chyba już dokładnie wyjaśniliśmy sobie dlaczego pismo święte dla dzieci jest tak ważną pamiątką komunii dla chłopca i dziewczynki, którzy stali się pełnoprawnymi członkami kościelnej społeczności. Ważny jest również dobór odpowiedniego egzemplarza, tak, by zachwycił i zainteresował obdarowane dziecko. Posiadamy bogaty wybór biblii dla najmłodszych, wydanych specjalnie jako biblia dla dzieci na komunię. Są bogato ilustrowane, aby przyciągnąć i przykuć uwagę najmłodszych. Treści znakomicie przystosowane do percepcji dzieci są przekazane w sposób prosty, jasny i zrozumiały. Te egzemplarze również umieszczamy w szkatułkach z personalizacją i zamieniamy w wyjątkowe biblie z grawerem dla dzieci komunijnych.

Biblia na komunię z grawerem

Biblia na komunię z grawerem to najlepsza, personalizowana biblia na prezent dla dziecka przystępującego do sakramentu Eucharystii. Polecamy te w szkatułkach. Są nie tylko piękne i wyjątkowe, ale również świetnie zabezpieczone przed uszkodzeniami. Biblia z grawerem na komunię to pamiątka, która przetrwa wszystkie psikusy historii i domowe burze. To ważne, bo przecież Biblia nigdy się nie poddała i nie uległa, choć zaliczano ją do ksiąg zakazanych, palono i podważano jej wiarygodność. Była atakowana jak żadna inna książka w dziejach, a jednak ocalała. Z prostej przyczyny...jest święta i dopóty, dopóki będzie czytana i przekazywana tak, jak biblia dla dzieci komunijnych, nic nie będzie w stanie jej zaszkodzić…To również nasza misja, w której biblia z grawerem naszego imienia jest bronią w walce z ciemną stroną mocy... Zrozum, to właśnie dlatego biblia z grawerem dla dzieci jest obowiązkowym prezentem na komunię świętą.

Loading...
Ładowanie ...