Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł
Kategorie prezentów

Album na zdjęcia komunijne z dedykacją

Nowości w Album na zdjęcia komunijne z dedykacją

Album na zdjęcia z grawerem welurowy na komunię - Złote wspomnienia
Album na zdjęcia z grawerem welurowy na komunię - Miłosierdzie
Album na zdjęcia z grawerem welurowy na komunię - Modlitwa
Album na zdjęcia drewniany z nadrukiem dla chłopca - Uskrzydlony
Album na zdjęcia drewniany z nadrukiem dla dziewczynki - Mój Anioł
Album komunijny ręcznie robiony - Księga wspomnień

Album na zdjęcia komunijne z dedykacją

Albumy na zdjęcia komunijne 

Spraw, aby Twój prezent dla dziecka na I Komunię Świętą był wyjątkowy. Podaruj dziecku te pamiątki komunijne, które będą stale mu przypominać o tym wyjątkowym dniu przyjęcia sakramentu eucharystii. Mimo słabnącej popularności tradycyjnie wywoływanych zdjęć, albumy skórzane nadal cieszą się dużą popularnością jako pamiątka wyjątkowych okazji, takich jak Pierwsza Komunia Święta. W naszym sklepie znajdziesz piękne skórzane albumy z emblematami religijnymi, na których zamieszczamy grawerunek dowolnej dedykacji. Dzięki Twoim indywidualnym życzeniom na albumie, masz możliwość podarowania prezentu, który stanie się wyjątkową pamiątką na lata. 

Skórzany album na zdjęcia komunijne 

W naszej ofercie możesz znaleźć eleganckie białe albumy fotograficzne z grawerem z eko skóry, które swoją okazałością będą prezentowały się fenomenalnie. Na każdym albumie możemy wykonać dowolny grawer lub nadruk dedykacji. To właśnie od Ciebie zależy czy wybierzesz gotowy wzór czy też dasz się ponieść swojej wyobraźni i samodzielnie zadedykujesz swój prezent na pierwszą komunię święta dla dziecka. Wiedz, że wszystkie pamiątki komunijne są tworzone ze szczególną starannością. Skórzany album na zdjęcia będzie wspaniałą pamiątka chrztu świętego. Taki upominek sprawi, że Twój prezent będzie miał podwójne znaczenie. To właśnie w albumie dziecko będzie przechowywać fotografie, które uwieczniły tak ważny dzień jakim jest przyjęcie sakramentu eucharystii. Na albumach możemy wykonać nadruk z kolorowym tekstem Twojej dedykacji lub życzeń czy grafiki. Koniecznie zastanów się nad swoją dedykacją i wybierz tę, która sprawi, że w pełni usatysfakcjonowany podarujesz prezent dziecku. Wspaniała pamiątka komunijna to ta wręczona od serca. 

Albumy na zdjęcia komunijne

Sakrament Pierwszej Komunii Świętej to niezwykła i wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka i jego najbliższych. Ta wyjątkowa chwila, w której po raz pierwszy dane im jest spożywać Eucharystię na długo zapada w ich pamięć. W otoczeniu przyjaciół, rodziny i licznie zgromadzonych wiernych stają się pełnoprawnymi członkami chrześcijańskiej wspólnoty. Zstępuje na nich Duch Święty, napełnia ich łaska uświęcająca...Na ich twarzach maluje się radość i szczęście. To właśnie takie, najważniejsze momenty w życiu każdego człowieka warte są szczególnego zapamiętania i uwiecznienia. Tak się właśnie dzieje, błyskają flesze aparatów, a kamery rejestrują każdą chwilę. Na szczęście, w tym wypadku, żyjemy w czasach, w których zrobienie zdjęcia jest dziecinnie proste. Gorzej niestety ma się rzecz z ich przechowywaniem. Dlatego z pełnym przekonaniem stwierdzamy, że album na komunię to idealny i niezbędny prezent.

Album na zdjęcia z komunii

Po uroczystości dzieci pozują do wspólnych, zbiorowych zdjęć,a następnie sesja zdjęciowa z rodziną i chrzestnymi. W domu przeglądamy zdjęcia z komórek, filmiki z kamer. Wydawałoby się, że dysponujemy pełną dokumentacją. Jednak zawodna i ulotna jest nie tylko ludzka pamięć. Z czasem zawieruszają się kasety, dyski z nagraniami, zmieniamy sprzęt, a wraz z nim nośniki, z których znikają dane, zdjęcia, zdjęcia z komunii...Okazuje się, że najtrwalszą pamiątka nadal są tradycyjne zdjęcia, pod warunkiem, że schowamy je do specjalnego albumu. Nic więc dziwnego, że jednym z najcenniejszych, a początkowo kompletnie niedocenianym prezentem otrzymanym z okazji pierwszej komunii jest album na zdjęcia pamiątka komunii. Uwierzcie nam, album na zdjęcia pierwsza komunia to prezent, który dopiero po latach okaże się jedną z tych pamiątek, które przetrwają próbę czasu i będą wiernymi towarzyszami przez całe dalsze życie. W naszej ofercie mamy dla was wiele ciekawych propozycji, ale szczególnie polecamy na komunijne prezenty skórzane albumy fotograficzne, które gwarantują idealny sposób przechowywania najcenniejszej pamiątki pierwszej komunii waszego dziecka, zdjęć.

Skórzane albumy do zdjęć

Jeśli szukacie pomysłu na prosty, ale praktyczny i doceniony po latach prezent na komunię, to nie wahajcie się i sięgnijcie po sprawdzone rozwiązania. Skórzane albumy są rewelacyjnym upominkiem. Piękne, eleganckie, trwałe i odporne na działanie czasu to tylko niektóre z ich zalet. W naszej ofercie proponujemy albumy mieszczące nawet 200 zdjęć, a ich okładki z eko- skóry spersonalizujemy zgodnie z waszymi życzeniami. Nadruk waszej dedykacji zamieścimy z wielka starannością, a na jego trwałość dajemy praktycznie dożywotnia gwarancję.

Album na komunię z grawerem

Gwarantujemy również, że każdy wybrany przez was album, w tym również album na zdjęcia skórzany spersonalizujemy techniką graweru. Musicie wiedzieć, że personalizowane grawerowane pamiątki komunijne to w dzisiejszych czasach standard, a spróbujcie sobie wyobrazić album na zdjęcia z komunii bez personalizacji...To niemożliwe. Nasz album z grawerem waszej dedykacji to arcydzieło sztuki grawerskiej, które zachwyci dziecko i jego najbliższych. Album na zdjęcia i komunia święta w nim zachowana przetrwają wszystkie burze i zmienne koleje losu.

Loading...
Ładowanie ...