Prezent na Komunię od Chrzestnego dla chłopca z możliwością personalizacji

Pierwsza Komunia Święta chrześniaka to niesamowicie ważne święto. Jako ojciec chrzestny, jesteś dla niego jedną z najważniejszych osób w tym dniu. Na pewno zastanawiasz się, jaki prezent na komunię od chrzestnego powinieneś wręczyć? Nasz dzisiejszy wpis poświęcimy tej niezwykle ważnej tematyce. Prezenty komunijne od rodziców chrzestnych powinny być wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju i nieść ważny przekaz. Warto postawić na przedmiot o głębokiej symbolice i odpowiedniej prezencji. Przedstawimy Ci trzy propozycje pamiątek I Komunii Świętej, które naszym zdaniem idealnie spiszą się w roli prezentu od ojca chrzestnego dla chłopca.

Pismo Święte – prezent na komunię od chrzestnego z personalizacją

Biblia z personalizacją na prezent na komunię od chrzestnego
Pismo Święte Oazowe na pamiątkę I Komunii Świętej

Moment przyjęcia sakramentu to dopiero początek drogi rozwoju duchownego. Do zagłębienia się w historię zbawienia niezbędne będzie oczywiście odpowiednie wydanie Pisma Świętego. Bazując na tej myśli stworzyliśmy niesamowitą pamiątkę komunijną. Pismo Święte Oazowe zamknęliśmy wewnątrz eleganckiej, drewnianej szkatułki. Zadbaliśmy o to, by był to odpowiedni prezent na komunię od chrzestnego dzięki personalizacji.

Grawer na wieczku drewnianej szkatułki

Na wieczku szkatułki z ogromną precyzją i dbałością wygrawerujemy przepiękną dedykację. Symboliczna grafika rąk złożonych do modlitwy wspaniale dopełni całość. Nie poprzestaliśmy jednak tylko na tym. Pismo Święte na komunię oprawimy w spersonalizowaną obwolutę.

Spersonalizowana okładka na Piśmie Świętym

Motyw, który znajduje się na szkatułce powtórzymy na dodatkowej okładce – tym razem w postaci nadruku. Taka pamiątka I Komunii Świętej zapadnie w pamięć wszystkich na długie lata.

Złoty łańcuszek z krzyżykiem w pudełku z grawerem

 

Komplet biżuterii złotej na prezent na komunię od chrzestnego
Złoty krzyżyk z łańcuszkiem na komunię dla chłopca

Nasze zestawienie nie mogło się obejść bez klasycznego upominku w postaci kompletu złotej biżuterii. Na pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej ciężko wyobrazić sobie bardziej tradycyjny przedmiot niż złoty krzyżyk z łańcuszkiem. Tradycyjny i klasyczny nie znaczy jednak banalny czy oklepany. Oferujemy nie tylko przepiękny komplet złotej biżuterii, ale również możliwość jej personalizacji. W tym przypadku dedykację zamieścimy wewnątrz pudełka prezentowego.

 

Złoty krzyżyk z łańcuszkiem w etui
Komplet złotej biżuterii wewnątrz pudełka prezentowego

Po otwarciu etui, oczom chłopca ukaże się tabliczka w kolorze złota z kontrastującym grawerem. Odpowiednie opakowanie prezentowe, szczególnie w przypadku upominków o niewielkich rozmiarach to klucz do sukcesu. Złoty łańcuszek z krzyżykiem wręczony w tak szczególnym pudełeczku to idealny prezent na komunię od chrzestnego dla chłopca. Zawieszka będzie miała ogromne znaczenie – będzie symbolizować wiarę, która została utwierdzona i wzmocniona w momencie przyjęcia sakramentu.

Szklana statuetka z grawerem i emblematem

 

Prezent na komunię od chrzestnego trofeum serce z grawerem
Szklana statuetka serce z grawerem dedykacji

Ostatnim pomysłem na prezent na komunię od Chrzestnego dla chłopca będzie upominek, który będzie mógł z dumą postawić w swoim pokoju. Szklana statuetka serce z grawerem wyeksponowana na półce będzie przypominać o tej ważnej uroczystości, ilekroć na nią spojrzy. Szklana statuetka serce z grawerem odznacza się niesamowitą jakością wykonania. Do jej produkcji wykorzystano wysokogatunkowe szkło o grubości niemalże dwóch centymetrów.

Grawer na szklanej statuetce w kształcie serca

 

Srebrny emblemat z kielichem eucharystycznym

Na jednej połówce serce zamieścimy wygrawerowaną laserowo dedykację. Po prawej stronie znajdzie się posrebrzany emblemat przedstawiający kielich eucharystyczny. Sprawi on, że już na pierwszy rzut oka będzie jasne, że jest to elegancka pamiątka Pierwszej Komunii Świętej.

Mamy nadzieję, że przedstawione dziś propozycje na prezenty na komunię pomogą Ci w wyborze tego idealnego. Pamiętaj, prezent na komunię od chrzestnego musi być czymś wyjątkowym. Pismo Święte na komunię, elegancki komplet biżuterii złotej idealny dla chłopca czy spektakularna statuetka ze szkła – wszystkie te przedmioty nabiorą wyjątkowego charakteru dzięki wygrawerowanej dedykacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *