Idealny medalik na komunię – złota biżuteria dla dziewczynki z grawerem

Zastanawiasz się, dlaczego złota biżuteria dla dziewczynki jest wybierana tak często jak pamiątka I Komunii Świętej? Odpowiedź jest prosta – ten drogocenny kruszec utożsamiany jest z najbardziej eleganckimi pamiątkami. Najbardziej popularne wzory biżuterii przedstawiają wizerunek Matki Boskiej, który symbolizują jej nieustającą opiekę. Komplet złotej biżuterii to zatem doskonały wybór, jeśli jesteś rodzicem chrzestnym lub jedną z najbliższych osób dla dziecka. Złoty medalik na komunię w komplecie z odpowiednio dobranym łańcuszkiem będzie pamiątką na całe życie. Dziś przedstawimy Ci wybrane przez nas modele, które naszym zdaniem będą idealne dla dziewczynek. Medaliki z grawerem będą niezapomniane i wyróżnią się na tle wszystkich innych, komunijnych pamiątek.

Złoty medalik na komunię z Matką Boską

Medalik na komunię dla dziewczynki z personalizacją
Złoty medalik z Matką Boską i grawerem

Nasze zestawienie otwiera nowoczesny i nieoczywisty medalik z Matką Boską. Medalik zamiast tradycyjnej ikony z wizerunkiem został w całości wykonany w kształcie Jej podobizny. Staranne detale, połączenie błyszczących i matowych zdobień – to wszystko sprawia, że będzie to prezent na komunię dla dziewczynki jedyny w swoim rodzaju.

Złoty łańcuszek singapore o długości 45 cm

Dobraliśmy do niego łańcuszek o długości 45 cm i splocie singapore. Łańcuszek wspaniale komplementuje piękno zawieszki, jednocześnie nie odwracając uwagi od piękna medalika. W przypadki tego kompletu proponujemy podwójną personalizację.

Grawer wykonamy w dwóch miejscach – bezpośrednio na odwrocie medalika oraz na tabliczce wewnątrz etui.

Medalik z ikoną Matki Boskiej z Dzieciątkiem

Medalik na komunię z Matką Boską dla dziewczynki
Złoty komplet dla dziewczynki z grawerem

Kolejny model to już bardziej tradycyjny prezent na komunię dla dziewczynki. Geometryczny i bardziej regularny kształt, ikona Matki Boskiej z Dzieciątkiem i misterne żłobienia – to wszystko sprawia, że ten medalik na komunię będzie idealną propozycją na pamiątkę. Do kompletu dołączamy oczywiście odpowiedni łańcuszek – splot singapore bezbłędnie komponuje się z tak bogato zdobioną zawieszką.

Komplet biżuterii złotej w białym pudełku z dedykacją

Białe pudełko prezentowe na biżuterię w białym kolorze idealnie podkreśla przeznaczenie tego kompletu. Będzie on stanowić przepiękną pamiątkę komunijną dla dziewczynki.

Ażurowy medalik z grawerem

Złoty medalik na komunię z łańcuszkiem na prezent dla dziewczynki
Złoty medalik z łańcuszkiem na komunię

Dzisiejsze zestawienie zamyka najbardziej subtelna propozycja. Okrągły medalik na komunię z Matką Boską poprzez swój harmonijny kształt jest idealnym wyborem, jeśli szukasz pomysłu na ponadczasowy prezent na dla dziewczynki. Delikatna zawieszka doskonale podkreśli urodę dziewczynki komunijnej. Ikona Matki Boskiej zamknięta zamknięta jest w okrąg ozdobiony misternymi żłobieniami. Do komplet proponujemy delikatny łańcuszek singapore, idealnie współgrający z medalikiem.

Złoty komplet dla dziewczynki w etui z grawerem

Tym razem również proponujemy subtelne, brązowe pudełeczko prezentowe. Spersonalizowana biżuteria dla dziewczynki będzie idealną pamiątką komunijną. Na odwrocie medalika możemy zamieścić inicjały dziewczynki. Życzenia wraz z podpisem znajdą się na tabliczce wewnątrz etui.

Przygotowana przez nas lista pokazuje, że wybierając medalik na komunię dla małej dziewczynki masz nieskończenie wiele możliwości. Nowoczesne kształty, tradycyjne zdobienia czy niezwykła subtelność – bez względu na Twój ostateczny wybór jesteśmy pewni, że upominek zostanie doceniony. Skąd to wiemy? Od wielu lat tworzymy spersonalizowane komplety złotej biżuterii i wiemy, że obdarowane nimi osoby zachwycają się wykonanym grawerem. Zachowaj wspomnienia na zawsze w pamięci i wybierz ponadczasowe piękno złota.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *